Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul ...

 
Kendine Güvenen Arkadaşlar Buyrun Güçlerimizi Birleştirelim - İstanbul
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 04-07-2012 #11
Sponsorlu Bağlantılar

bu yazıyı ben yazmadım sanırım biri benim kullanıcı adım ve şifremle giriyor buda daha önce çalıştığım bir yerde beni hatırla olarak işaretlediğim bir bilgisayarla mümkün msn şifremde dün kırıldı bu site bana zamanında haksız yere 1 hafta girememe cezası verdiğinde bile ben böyle bir yazı yazmayı düşünmedim
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 04-07-2012 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Bu nedenle freelance çalışan arkadaşlarla ortak bir ofis oluşturup herkes kendine çalışsın ve herkes kendi işinin patronu olsun demek istemiştim.."

Peki nerde bu ofis? Freelance çalışanların zaten sanal ofisleri var. Bu cümleden bir anlam çıkartamadım. Birbirimizi eklemekten başka neler yapacağız güçlerimiz birleşince? Yine herkes kendi işini yapacaksa ne gibi bir çıkarım olacak bu birleşimden?

Bu ortaklığın neye faydası olacak bir türlü çıkaramadım, siz zaten iş bulmanın zorluğundan yakınmışsınız. Benim bir ortaklığa girmemin tek neden bana iş getirecek olmasıdır, ben bana gelecek olan işi neden başka bir grafikere sunayım? Çok yoğun olmam lazım ki benle ayn fiyata çalışan birine vereyim işi. Ama siz böyle bir yoğunluktanda bahsetmiyorsunuz.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart
Alt 04-07-2012 #13
bu sitedeki ilanlara kanmayın değerli meslekdaş kardeşlerim bu tip siteleri yapanlar sadece yeni grafiker arkadaşları paralı üye yapmaya yönelik yeni grafiker arkadaşların ihtiyaçları doğrultusunda piyasayadanda iş bulurmuş gibi yapıp ihtiyaçları doğrultusunda önce gelen müracaatları kendileri değerlendiriyor arta kalanları siteye üye yaptıkları grafikerlerin önüne atıyorlar kendilerini uyanık zanneden bu tipler diyebilirlerki rakip sitenin adamısın
ismim ayhan sivridağ telefonum ******** hiç bir sitenin adamı değilim insanları dolandıranlara karşıyım 33 yıllık grafikerlik hayatım var 1983 marmara ünv güzel sanatlar akademisi grafik bl. mezunuyum böyle site kurup meslekdaşlarımın dolandırılmasına karşıyım bu bir forum sitesi değil çıkar sitesidir.
Daha önce de aynı isnadı yapmış fakat hiç bir şekilde söylediklerinizin arkasında durmamıştınız.

Sitenin mülki sahiplerinden birisiyim. Bu güne kadar bu siteden tek bir iş almış değilim. Eğer bu siteden bana bir iş verdiğini iddia eden birisi varsa lütfen bunu havale dekontları ile ispat etsin. Aksi halde bu tür iddiaları ortaya atıp ispat edememek sanırım kişinin kendisine edebileceği en büyük hakaretten bile daha ağır sonuçlar doğuran bir eyleme dönüşecektir.

Ben bile bu siteden bir iş almadıysam bir başkasının da (Özel üye ya da başka gruplar) alması için haksız yere bir çaba sarf etmem sanırım.

Ayrıca bu şekilde bir görüşünüz ya da inancınız olduğu halde ve bu düşüncenizi zaman zaman foruma gelip bizleri isnad ettiğiniz halde neden hala forumumuzda ilan açtığınızı da anlamak inanın ki imkansız.

grafiker arıyoruz - İstanbul

Bir ekleme daha yapmam gerekirse. Şu anda forumumuzda özel üyelik alımları kapalıdır. Siz ne özel üyeliğinden bahsediyorsunuz?..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 04-07-2012 #14
ilanım dışında başka sohbetler geliştiği için

ilan güncel değildir
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul Puzmo İş Veren İlanları 5 08-05-2012 22:19:03
Reklam ajansımıza tasarım yönü kuvvetli kendine güvenen takım arkadaşları arıyoruz - İstanbul mertnalan Sonuçlanan İlanlar 3 23-03-2012 22:00:53
Çok Acil ve Kendine Güvenen... eskicumali Sonuçlanan İlanlar 1 05-01-2010 17:54:28
Kendine Güvenen Grafiker Aranıyor... dolunay_m83 Sonuçlanan İlanlar 8 04-11-2009 09:09:34
kendine güvenen grafiker arıyoruz... pele Sonuçlanan İlanlar 18 10-03-2009 11:21:31

Kapat
Şifremi Unuttum?