Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul

İş Veren İlanları - Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul ...

Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul
Puzmo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Puzmo

Webmaster / İstanbul

Alt 18-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor.

Program/Seviye: Web tasarım konusunda deneyimli

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Planlamakta olduğumuz web sitelerinin tasarımlarını yapabilecek.

Yeteneğine güvenen web tasarımcı aranıyor.

Anlaşma sonucunda proje bazlı veya tam zamanlı çalışılabilir.

İlgilenen arkadaşların aşağıdaki iletişim bilgilerinden cv veya daha önce yapılmış web tasarım örneklerini gönderebilir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul - Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul ya da Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kendine güvenen freelance veya tam zamanlı web tasarımcılar aranıyor. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Puzmo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Puzmo

Webmaster / İstanbul

Alt 02-05-2012 #3
Konu halen günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
ynserg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynserg

Grafiker / Van

Alt 02-05-2012 #4
tasarım konusunda sizinle çalışmak isterim
Bu mesajdan alıntı yap
MoRiS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoRiS__(35)

Grafiker / Bursa

Alt 02-05-2012 #5
Mail Attım... Bilginize
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2012 #6
web
tasarımcı & arayüzü tasarımcısı proje bazlı çalışmak isterim.
site örnek almetal.com
yaylakent.com
anbaroglu.com
kervan makina
akse inşaat
tunç dershanesi
görüşmek dileğiyle......
Bu mesajdan alıntı yap