Kent Avm. İnsört çalışması yorumlarınızı bekliyorum.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kent Avm. İnsört çalışması yorumlarınızı bekliyorum. Sponsorlu Bağlantılar...

ikbal imkansız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikbal imkansız

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 08-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kent Avm. İnsört çalışması yorumlarınızı bekliyorum. Kent Avm. İnsört çalışması yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 08-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sarı siyah renkleri değiştirmeni öneririm uymamış... bide kapağın alttaraf sağındaki resimin üzerine çizgi var onu bilerekmi koydun... çünkü tek resim o uymamış gibi kaldırabilirsin... eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 08-08-2009 #3
sarı siyah renkleri değiştirmeni öneririm uymamış... bide kapağın alttaraf sağındaki resimin üzerine çizgi var onu bilerekmi koydun... çünkü tek resim o uymamış gibi kaldırabilirsin... eline sağlık...
logoda gördüğün gibi siyah/sarı renkler firmanın kurumsal rengi bence çalışma çok güzel. direk renklere bakıp karar vermek çok acımasızca olur. bence çalışma güzel. ayrıca şunuda delirtmek isterim siyah ve sarı rengin birlikte kullanımı en çok dikkat çekici renktir. arkadaşı biliyorum bu meslekte çok yeni olmasına rağmen çok temiz işler çıkarıyor. seni kutluyorum ilkbal mausuna sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2009 #4
Güzel çalışma eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap