Kent reklam kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Kent reklam kartvizit ...

Kent reklam kartvizit
ShanGari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShanGari(35)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Kent reklam kartvizit

Alt 10-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba corelı dün yükledim kurcalayarak öğrenmeye çalışıyorum hertürlü yoruma açığım eleştirilerinizi bekliyorum..sizin yorum ve eleştirilerinizi dikkate alıp sürekli birşeyler yapacağım böylece daha iyi öğrenirim ,en sağlıklısı gibi geliyor bana. ayrıca corelın kısa yollarını bilen birileri varsa yazabilirmi çok sevinirim.tşk ..Kent reklam kartvizit

Kent reklam kartvizit

kartvizitteki bilgiler uydurmadır..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor. Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 10-02-2009 #3
kent reklam logosunda iki tane magenta kullanmıssın 4 renk olması için siyah lazım

ya zemini C40 M40Y 40 K100 yapıp o yaprağın birini sadece K100 yap ya da zemin bu sekilde dursa bile o magentanın en alttakini yani siyah olan bölümünün içini boş bırak ve0,3 beyaz çerçeve ver derim...
genel anlamda hoşuma gitti fakat mail adresinin altındaki çizgibi 0,5 punto kalınlığında beyaz veya kırmızı bir çizgi koy mevcuz olanı at derim... bide Avcılar / İSTANBUL olarak ist yi büyük yazarsan biraz daha hoş görünür..

emeğine sağlık dediğim gibi genel anlamda hoşuma gitti Kent reklam kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2009 #4
çalışmadan sadece telefonları değil tüm iletişim bilgisini kaldırmalısınız foruma vermeden önce
Bu mesajdan alıntı yap

ShanGari(35)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #5
kent reklam logosunda iki tane magenta kullanmıssın 4 renk olması için siyah lazım

ya zemini C40 M40Y 40 K100 yapıp o yaprağın birini sadece K100 yap ya da zemin bu sekilde dursa bile o magentanın en alttakini yani siyah olan bölümünün içini boş bırak ve0,3 beyaz çerçeve ver derim...
genel anlamda hoşuma gitti fakat mail adresinin altındaki çizgibi 0,5 punto kalınlığında beyaz veya kırmızı bir çizgi koy mevcuz olanı at derim... bide Avcılar / İSTANBUL olarak ist yi büyük yazarsan biraz daha hoş görünür..

emeğine sağlık dediğim gibi genel anlamda hoşuma gitti Kent reklam kartvizit
tamam tşk ederim Kent reklam kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

ShanGari(35)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #6
çalışmadan sadece telefonları değil tüm iletişim bilgisini kaldırmalısınız foruma vermeden önce
iletişim bilgileri olan adreste uydurma idi.. yanı gerceklık payı yok.. ama dikkat ederim saol.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelde, kartvizit, kent, lutfen, reklam, yapin, yaptigim, yorum