Kentaş mermerit

Logo Tasarımları - Kentaş mermerit Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar siteye yeni üye oldum şirketimiz için kendim logo tasarlamak istiyorum sizden de farklı bir şeyler çıkar diyerek konu açmayı düşündüm. Eğer ki konuyu yanlış yere veya yanlış ...

Kentaş mermerit
alvador isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alvador

Matbaacı / Balıkesir

Dosya23

Kentaş mermerit

Alt 24-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum şirketimiz için kendim logo tasarlamak istiyorum sizden de farklı bir şeyler çıkar diyerek konu açmayı düşündüm. Eğer ki konuyu yanlış yere veya yanlış şekilde açtıysam özür dilerim. Logo kentaş mermerit adına yapılacak yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 24-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar siteye yeni üye oldum şirketimiz için kendim logo tasarlamak istiyorum sizden de farklı bir şeyler çıkar diyerek konu açmayı düşündüm. Eğer ki konuyu yanlış yere veya yanlış şekilde açtıysam özür dilerim. Logo kentaş mermerit adına yapılacak yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

Eğer bizlerdende firma adına farklı logolar tasarlamamızı istiyorsanız bu mutlaka ücreti dahilinde olur. Ama logo nası yapılır incelikleri mantıgı nedir derseniz forumda bir arama yapın yararlı materyallerle karşılaşırsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
blue_caplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blue_caplan

Sanat Yn. / Çanakkale

Alt 06-02-2012 #3

biraz konuyu açarsan yardımcı olurum mesela bunun gibi birşey yapmıdşım bir arkadaşıma

Kentaş mermerit
Bu mesajdan alıntı yap