kesim folyosuna baskı yapılabilirmi?

Folyo kesim - kesim folyosuna baskı yapılabilirmi? Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar kesim folyosuna printerdan baskı yapılabilirimi....

akandilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akandilli

Hiç Biri / Hatay

Dosya22

Alt 06-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar kesim folyosuna printerdan baskı yapılabilirimi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bytamirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytamirci

Sanat Yn. / Ağrı

Alt 06-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ben roland vp 300 ile baski yaptim hic sorun olmadi
Bu mesajdan alıntı yap

akandilli

Hiç Biri / Hatay

Alt 06-08-2012 #3
merhaba ilginiz için teşekkürler elimde o bir cihaz yok normal printerdan deniyecem olur sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
bytamirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytamirci

Sanat Yn. / Ağrı

Alt 06-08-2012 #4
ben genelikle siyah kirmizi ve sari folyo cok baski yaptim hic de sorun olmuyo bas gitsin
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 07-08-2012 #5
normal printer yani yazıcımı diyorsunuz folyonun kağıt özelliği olmadığı için içindeki yapışkan ve sıcaktan genleşme özelliği vardır o yüzden normal yazıcıya folyo malzemeyi yerleştirdiğinizde kağıt beslemenize zarar verir. baskınız doğal olarak güzel çıkmaz. SAYGILAR.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-08-2012 #6
Bu konu folyoya baskı yapmasından çok nereye uygulanacağı ile alakalı, eğer kıvrımlı köşeli yerlere uygulama yapacaksanız bunu düşünmeyin bile ama düz zeminde kullanılacaksa dijital baskı yapılabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 07-08-2012 #7
Folyoya printer den baskı yapılmaz. Folyoların boya emme özelliği yoktur. Zaten Printer de folyoyu kabul etmez.
Bu mesajdan alıntı yap

akandilli

Hiç Biri / Hatay

Alt 07-08-2012 #8
yorumlarınız için teşekkürler benim tam olarak yapmak istediğim normal yazıcıdan baskı alabilmek elimde kesim folyosu var işe yaratabilirsem onu kullanacam yoksa baskı folyosu alacam aralarında bir fark varmıdır acaba. printer yazıcıyla bu işi halledebilirmiyim yoksa baskı makinesinemi ihtiyacım var.tekrardan teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

akandilli

Hiç Biri / Hatay

Alt 07-08-2012 #9
Folyoya printer den baskı yapılmaz. Folyoların boya emme özelliği yoktur. Zaten Printer de folyoyu kabul etmez.
haklısınız folyo boya emmedi yüzünde kaldı ve silindi. ama yazıcı folyoyu kabul etti:smile: bunu baskı folyosunda denesem gene aynı sonuçlamı karşılaşırız.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 08-08-2012 #10
Lazer yazıcıda kesim folyosuna uygulayabilirsiniz. Ben denedim, baskı folyosu gibi olmasada idare eder, baskı sayısı ile printerin ısınmasını iyi ayarlamak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları