Kesim için Nasıl Gölge Yapabilirim?

Illustrator - Kesim için Nasıl Gölge Yapabilirim? Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle sorunumu anlatayım, bir cümleye gölge vermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Hazırlanacak metin folyo kesim olacak bunun için ayarlamam gereken ve izlemem gereken adımlar nedir? 2 örnek veriyorum ...

EliteTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EliteTR

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle sorunumu anlatayım, bir cümleye gölge vermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Hazırlanacak metin folyo kesim olacak bunun için ayarlamam gereken ve izlemem gereken adımlar nedir? 2 örnek veriyorum aşağıda gölgeler bu tip olacaklar. "A" olandaki gölgeyi x eksenine biraz daha yakınlaştırmak istiyorum illusratorde bunu shear tool ile yapmaya kalktım ancak x ekseni bozuluyor. başka hangi araçla yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EliteTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EliteTR

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu kilitlenebilir arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2010 #3
Gölge vermek istediğin yazıyı kopyasını alıp altına atarsın!

Effect > Distort & Transform > Free Distort Panelinden istediğin açıdan gölge verebilirsinKesim için Nasıl Gölge Yapabilirim?)

örnekKesim için Nasıl Gölge Yapabilirim?IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1075/99725784.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap