Kesim makinası key sorunu

Folyo kesim - Kesim makinası key sorunu ...

MC_HUSAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MC_HUSAM

Grafiker / Kayseri

Alt 25-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bende bi summacut D60 kesim makinası var şuan 98 de çalışıyor bilgisayacılar bu xp de çalışmaz demiş ama çalışıcagına inanıyorum sorunumu sizlerle paylaşmak istedim eğer bu makina ile ilgili bi bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seli84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seli84

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende reklam firmasında folyo kesim şefiydim ve ve xp de hepsi çalışabilir hale geliyor..hatta 98 kasıyor diye biliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
torress isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torress

Grafiker

Alt 25-07-2008 #3
bende de vardı çalışmaz diolardı xp de makinayla alakası yokmuş program önemli çalışır yani
Bu mesajdan alıntı yap
MC_HUSAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MC_HUSAM

Grafiker / Kayseri

Alt 25-07-2008 #4
bana bu programı verebilecek biri varmı acaba çok masraflı oluyorum ama key istemeyen diğer parçayı takmayı gerektirmeyecek bi durum varmı varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim makinanın randımanı çok iyi ama 98 oluşu beni bitiriyo.şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
haruncnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haruncnr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2008 #5
Cuting Master isimli basit bit bir sürücü var. E

Cuting Master isimli basit bir sürücü var. Ethernetten bulabilirsin. Bu sürücü corel ve illustratör ile uyumlu ve xp ile vistada çalışıyor. Deneye bilirsin istersen.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-07-2008 #6
Arkadaşlar mesajlarınızda (bilgisayacılar bu xp de çalışmaz demiş) bu Summa Folyo kesici makineleri bilgisayarcıdan mı satın aldınız acaba , yoksa Reklam malzemeleri satan firmalardan mı..
Ben İstanbul Reklam Ürünleri San.Tic.Ltd. şirketinde 12 Yıldan beri Teknik elemanı olarak servis olarak hizmet veriyorum.

Adım : Erkan DERYA

Summa CUT serisi makinesi olan arkadaşlar yazılım konusunda diğer makinelere göre daha doğru bir seçim yapmışlardır.

Yazılım konusunda Summa firması program yükseltme durumlarında müşteriden ne para talep etmiştir, ne de müşterisini bir kilide (Dongel - Hyperlock) muhtaç etmiştir..

Kendi web sitesinde makinenin bütün yazılımlarını ve bios (firmware) güncellemelerini ücretsiz dağıtmaktadır.

Türkiye'de ise Firmamız İstanbul Reklam summa folyo kesici makinelerine yedek parça ve servis desteği vermektedir...

adresinden summa kesicilerin programlarını indirebilirsiniz..

Herkese Sevgiler
Erkan DERYA
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
edinkesim, key, lütfen, makinası, sorunu, yardim