Kesme işareti ters...???

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Kesme işareti ters...??? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Corel Draw programini kullanarak bir yazi yazdim. Bu yaziyi yazarken kesme isareti kullaninca karsima bir soru geldi. Ingilizcem olmadigi icin kurcalamadan ok dedim. Bunun sonucunda kesme isaretinin ...

Kesme işareti ters...???

Kesme işareti ters...???

Alt 30-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Corel Draw programini kullanarak bir yazi yazdim. Bu yaziyi yazarken kesme isareti kullaninca karsima bir soru geldi. Ingilizcem olmadigi icin kurcalamadan ok dedim. Bunun sonucunda kesme isaretinin yönü degisti. Isaretin kuyrugu sola degil saga dogru ve yukari gidiyor. Bunu nasil düzeltebiliriz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 30-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaslar Corel Draw programini kullanarak bir yazi yazdim. Bu yaziyi yazarken kesme isareti kullaninca karsima bir soru geldi. Ingilizcem olmadigi icin kurcalamadan ok dedim. Bunun sonucunda kesme isaretinin yönü degisti. Isaretin kuyrugu sola degil saga dogru ve yukari gidiyor. Bunu nasil düzeltebiliriz ?
o problem ile alakalı bir görüntü eklersen daha hızlı yardım alabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-11-2008 #3
Arkadaslar soruyu yanlis yerde sormusum özür dilerim. Sorunumun görüntüsü asagidaki resimde. Ilgilenen arkadaslara simdiden tesekkürler.

Kesme işareti ters...???
Kesme işareti ters...???
Bu mesajdan alıntı yap
hazar ofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hazar ofset

Grafiker / Bursa

Alt 30-11-2008 #4
corel draw x4 kullaniorsa arkadaşım onda üstten kesme işareti yok
alttan virgül koy break apart yap (ctrl k ) üste koy malesef yok x4 te üstten kesme işareti Kesme işareti ters...???
Bu mesajdan alıntı yap
savruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savruk

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2008 #5
Options + workspaces + text + quickcorrect menüsünden open / close seçimleri ile ayar yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
huwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huwe

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 17-11-2009 #6
soru sorulalı bir yıl olmuş fakat dersleri kurcalayan arkadaşlar için farklı bir çözüm yolu getirelim. boş bir word dosyasına yazmak istediğimiz yazımızı yazalım. sonra kopyalayım. corelimizde text tool umuzu seçtikten sonra istediğimiz yere tıklayarak paste seçeneğini ile yazımızı corele aktaralım.
herkese kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, corel, draw, hakkinda, soru