keying

After Effects - keying ...

keying
ahmetevin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetevin

Hiç Biri / Niğde

keying

Alt 04-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aftereffect + photoshop
amatör yeşil ekran çalışmam.
http://vimeo.com/31558585
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onuroden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onuroden

Webmaster / Aydın

Alt 20-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ahmet bey greenscreen kullandınız mı bana sanki photoshop ile silinmiş izlenimi verdi yoksa yeşil rengi boyayıp ta mı verdiniz ? piyasada çok ucuza yeşil perdeler mevcut onlardan edinerek video zerinde de keying yapablirsiniz fotoğraf üzerinde de daha hoş olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
delicambo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicambo

Eğitimci / Ankara

Alt 21-11-2011 #3
keying ahmet bey sizin arabaya da hayatta binmem... hiç yola bakmaz mı insan?keying)
şaka bir yana, arkadaşa katılıyorum. video ile greenscreen yaparsanız daha güzel olacak. bir de düşük çözünürlüklü videolarda yapılan composit işleri biraz sırıtabiliyor. renk düzeltmeye de dikkat... sevgiler...

bak demicektim duramadım yinekeying sonunda fade-out verip alttan acı bir fren sesi duysaydık tam olacakmış... aman diyeyim gözünüz yolda olsunkeying) (aman sakın gücenmeyin, nacizane latife benimkisikeying)
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetevin

Hiç Biri / Niğde

Alt 21-11-2011 #4
ahmet bey greenscreen kullandınız mı bana sanki photoshop ile silinmiş izlenimi verdi yoksa yeşil rengi boyayıp ta mı verdiniz ? piyasada çok ucuza yeşil perdeler mevcut onlardan edinerek video zerinde de keying yapablirsiniz fotoğraf üzerinde de daha hoş olacaktır.
Evet fotoğrafı photoshop'ta yeşile boyadım
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetevin

Hiç Biri / Niğde

Alt 21-11-2011 #5
keying ahmet bey sizin arabaya da hayatta binmem... hiç yola bakmaz mı insan?keying)
şaka bir yana, arkadaşa katılıyorum. video ile greenscreen yaparsanız daha güzel olacak. bir de düşük çözünürlüklü videolarda yapılan composit işleri biraz sırıtabiliyor. renk düzeltmeye de dikkat... sevgiler...

bak demicektim duramadım yinekeying sonunda fade-out verip alttan acı bir fren sesi duysaydık tam olacakmış... aman diyeyim gözünüz yolda olsunkeying) (aman sakın gücenmeyin, nacizane latife benimkisikeying)
Teşekkür ederim. Amatör olarak Greenscreen de yapmaya çalışıyorum ama dediğiniz gibi kayıt cihazımın çözünürlüğü düşük olduğundan iyi sonuç alamıyorum.Aşağıdaki linkteki videoya bir göz atarsanız daha iyi anlarsınız.

http://vimeo.com/14678915
Bu mesajdan alıntı yap
onuroden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onuroden

Webmaster / Aydın

Alt 18-12-2011 #6
video hoş anlamlı olmuş buradaki sıkıntı kameranın çözünürlüğüyle pek ilgili değil sanki ışık problemi gölgeniz perde üzerine düşmüş color key yerine de keylight kullanıp ufak bir ayarla çok güzel hale gelebilir efektler ve geçişler başarılı hoşuma gitti keying
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?