Keynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum. - İstanbul

İş Veren İlanları - Keynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum. - İstanbul ...

Kreyszig isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kreyszig

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Keynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Keynote programı ile üniversite hazırlık fen matematik soruları yazabilecek arkadaş arıyorum. Her soruda bir geometrik şekil, birkaç satırlık metin ve dört beş satır formül yazımı olacaktır. Keynote programı ile olması şarttır. Şu anda kırk soruluk bir işi hemen yaptırmak istiyorum. Soru başına ya da bu toplam iş için fiyat verebilirsiniz. Fiyat yazan arkadaşlarla iletişime geçeceğim.
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Keynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum. - İstanbulKeynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum. - İstanbulKeynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum. - İstanbulKeynote ile soru yazabilecek arkadaş arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap