Kıbrıs Lefkoşa da çalışabilecek Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Kıbrıs Lefkoşa da çalışabilecek Grafiker ...

mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 20-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kıbrıs Lefkoşa da bulunan matbaa da çalıştırılmak uzere ağırlıklı olarak Corel bilgisi mevcut grafiker aranmaktadır.

Çalışma Şartları:
1- Kalacak Yer
2- Maaş
3-Sigorta
4-Yardım sandığı
5 -Diğer sosyal haklar (tamamı Türkiyede gecerlidir)

Maaş tatminkardır. Saat ücreti geçerlidir. Cumartesi yarım gün Pazar Tam tatil. işçilerle aynı evde kalınacak (o yuzden sadece bay adaylar)diğer günler sabah 08.00-17.00 dir. Lütfen referans veriniz.

Sadece özelime gelen PM lere cevap vereceğim.
Sevgiyle
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş arayan ilanları için kurallarda belirtildiği üzere, iş arayan mesajları aktif edilmeden önce yazılacak mesaj aşağıda ki gibi olmalıdır.

Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olacaksınızdır.

Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksiniz silinecektir. Ayrıca ilanınız genel forum kurallarına da uygun olmalıdır.

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Alt 22-05-2008 #3
Merhabalar,

Bir matbaaya yetecek kadar gerek Corel, gerek diğer programları bilirim. Matbaa, ajans, film atölyesi tecrübem var. Kendime ait bir film çıkış atölyem var.

Öncelikle çalışılacak matbaada film çıkış ünitesinin olup olmadığını, matbaanın kapasitesini bilmek istiyorum.

Ayrıca Lefkoşada, film çıkışı yapan kaç iş yeri vardır, matbaa sayısı nedir? gibi konularda da bilgi verirseniz memnun olurum.

Selamlar...
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 23-05-2008 #4
Herkese ilgiden dolayı teşekkür ederim. Özelden pm yazan arkadaşalrımızdan biriyle anlaşma sağladık. Teşekkürlerimizle.
hkocaevli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hkocaevli

Grafiker / Muğla

tamam kıbrısa gelelim de

Alt 23-05-2008 #5
arkadaşım koşullar güzelde kiminle görüşeceğiz. nasıl telefonlaşacağız. evli olmak bekar olmak şartları var mı? görüşme bilgileri için mesaj atarsanız sevinirim. ************

[COLOR="Red"]Pm (özel mesaj) ile iletişime geçiniz[/COLOR]
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2008 #6
Herkese ilgiden dolayı teşekkür ederim. Özelden pm yazan arkadaşalrımızdan biriyle anlaşma sağladık. Teşekkürlerimizle.
Anlaşma sağlanmış arkadaşlar konuyu kitliyorum, hayırlı olsun iki tarafada...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Tags
grafiker