Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı

İş Veren İlanları - Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı ...

Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı
MertSi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertSi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı

Program/Seviye: Merhabalar,
Ben Kıbrıs’tan Kiyasettin Özcan Elektronik Ltd.’den Öncelikle buradaki yapılacak is konusunda size bilgi vereyim, Bizim LED Ekranımız mevcut ve genel olarak video, 3D formatında (genellikle after effects ile resimlere hareket yaratılması effect eklenmesi, acıkcası slide show dan daha genıs bır kapsamlı is yapmayı planlıyoruz.)

İlgilenen arkadaslarımızın benımle irtibata geciniz. Eger ilgileniyorsanız benımle irtibat kurunuz.

İyi Calismalar

Sinem Özcan
Kiyasettin Ozcan Electronics Ltd.
Famagusta /North Cyprus

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: / /

Telefon: 009 0392 366 43 64

Fax: 009 0392 366 44 37
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı - Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı ya da Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kıbrıs'ta Calısabilecek After Effect ve 3D formatında video tasarımcısı - Yutdışı İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap