kıbrıstan gökyüzü şaheserleri

Manzara Fotoğrafçılığı - kıbrıstan gökyüzü şaheserleri ...

mg87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mg87

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 18-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seyyidemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyidemin

Grafiker / Antalya

Alt 19-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende askerliğimi kıbrıs lefkoşada yaptım
hakketen kıbrısta akşam üstü allah c.c. bu güzelligi her şey gibi bize hediyesidir.
yeterki biz düzenli bozmadan bakabilirsek. ne mutlu bize.
görüntüler için tşk. bende antalya da yaşıyorum. memnun oldum. allah zihin açıklığı vve kolaylık versin by.
Bu mesajdan alıntı yap
esraa310 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esraa310(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-03-2009 #3
mrb resimleri beyendim burda olan bir cok fotoğrafı bir sekilde bilgisayar proğramı ile üzerinde oynıyarak koyuyorlar ama sizin ki doğal hiç üzerinde oynanmamış ben buna dikkat ederim her fotoğrafta bende güzel fotoğraflar çekiyorum özellikle günbatımı hayranıyım banda söyleyibilirmisin buraya nasıl resim yükliycem bende kendi cektiğim fotoğrafları yokmak isterim burda yeni olduğum için bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-03-2009 #4
görselliği yok bu fotografların..bildigimiz klasik manzara fotografları ama tematik malzeme guzel olmasına ragmen belki de makinanınızın kalitesiyle alakalı olan bi sorundan dolayı kareler görsel lezzet sunmuyor...netlik,renk kalitesi,ışık ayarları,parlaklık,kontrast degerleri,çözünürlük vs pek çok eksiği var malesef..yani bakınca bişey göremedim diyebilirim..yine de emeginize saglık..daha nitelikli calısmalarınızı görmeyi dileriz..
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 20-03-2009 #5
mrb resimleri beyendim burda olan bir cok fotoğrafı bir sekilde bilgisayar proğramı ile üzerinde oynıyarak koyuyorlar ama sizin ki doğal hiç üzerinde oynanmamış ben buna dikkat ederim her fotoğrafta bende güzel fotoğraflar çekiyorum özellikle günbatımı hayranıyım banda söyleyibilirmisin buraya nasıl resim yükliycem bende kendi cektiğim fotoğrafları yokmak isterim burda yeni olduğum için bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
sevgili esra, ilk önce fotoğraflarımı beğendiğin için teşekkür ederim, ikinci olarak soruna gelince, cevap yazma yerini veya yeni konu yerini tıkladığın zaman hızlı cevap yeri dışında bir sayfa açılıyor. Burda, aşağıya baktığın zaman göreceksin resim yükleme diye bir yer var, ve orda iki seçenek oluyor. Bilgisayarımdan ve başka siteden diye. Bilgisayarımda kısmının yanındaki gözat'a tıklayım resmin kodunu girmiş oluyorsun. Kodu girdikten sonra başka siteden kısmında, host it diye bir seçenek çıkıyor. Oraya tıklıyorsun, açılan sayfada en üst linki (http diye başlıyor ve uzunca bir link çıkıyor) kopyalayıp, ilk baştaki sayfaya geri dön ve üstteki yeşil butonu tıklayıp yapıştır. Bu kadar. :rofl: Biraz uzun ve karışık gelebilir ama ben de ilk başta zorlanmıştım. Adımları takip etmeye çalış.
Sana kolay gelsin, iyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
esraa310 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esraa310(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 21-03-2009 #6
ben denedim ama yinede olmadı yinede tsk ederim
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 21-03-2009 #7
görselliği yok bu fotografların..bildigimiz klasik manzara fotografları ama tematik malzeme guzel olmasına ragmen belki de makinanınızın kalitesiyle alakalı olan bi sorundan dolayı kareler görsel lezzet sunmuyor...netlik,renk kalitesi,ışık ayarları,parlaklık,kontrast degerleri,çözünürlük vs pek çok eksiği var malesef..yani bakınca bişey göremedim diyebilirim..yine de emeginize saglık..daha nitelikli calısmalarınızı görmeyi dileriz..
aslında söylediğiniz her özelliği en iyi şekilde ayarlamaya çalıştım, fotoğrafçılık konusunda da kendimi bayağı geliştirdiğimi düşünüyorum. Eksiklikler aşırı zoom yapmamdan kaynaklanmış olabilir. Buna daha çok dikkat etmeye çalışacağım. Teşekkürler... :angel:
Bu mesajdan alıntı yap