Kılavuz çizgileri kaydedilir mi?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Kılavuz çizgileri kaydedilir mi? Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar, bir katalog hazırlıyorum, benzer ürünlerin farklı sayfalarda aynı yerlere durmalarını istiyorum, bunun için 1. sayfadaki kılavuz çizgilerinin yerlerini kaydedip, diğer sayfalarda açıp aynı enlemlerde çıkmalarını sağlayabilir ...

prenseskoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prenseskoz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
bir katalog hazırlıyorum, benzer ürünlerin farklı sayfalarda aynı yerlere durmalarını istiyorum, bunun için 1. sayfadaki kılavuz çizgilerinin yerlerini kaydedip, diğer sayfalarda açıp aynı enlemlerde çıkmalarını sağlayabilir miyim? tabi bu benim aklıma gelen yol, belki bu iş için başka formüller vardır, yardımcı olabilir misiniz lütfen.
Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 11-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk olarak evet dediğin gibi yapablirsin fakat katalog diyorsun hangi proğramda çalışmayı düşünüyorsun? sorundan anladığım kadarıyla p.shop'ta çalışackmışsın gibime geldi.. Katalog çalışmalarının freehand,indesign ve corel proğramları kullanılarak yapılması doğru sonuçlar doğurur.. Önce belli bir şablon oluşturursun sonra kopyalayıp devam edersin.. başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 11-05-2011 #3
şablon çıkarmak en iyisi
Bu mesajdan alıntı yap
prenseskoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prenseskoz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-05-2011 #4
Kılavuz çizgileri kaydedilir mi? çok iyisiniz de ben cs3 den başka bir program kullanamıyorum, kaldı ki bunu da az kullanabiliyorum.. şablon çıkarmak ne demek nasıl yapılır desem?
Bu mesajdan alıntı yap