Killer Of Feelings

Afiş Tasarımı - Killer Of Feelings Sponsorlu Bağlantılar Lütfen afişin amacını ve kullanım şeklini sormayın. Sadece görsel yorum istiyorum. Burası grafikerler.net olduğuna göre sadace reklam olması gerekmiyor. Tasarım da tartışabiliriz. http://img118.imageshack.us/img118/9581/killerdm9.jpg...

Killer Of Feelings
LupusNimbus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LupusNimbus

Grafiker / Ankara

Killer Of Feelings

Alt 21-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen afişin amacını ve kullanım şeklini sormayın. Sadece görsel yorum istiyorum. Burası grafikerler.net olduğuna göre sadace reklam olması gerekmiyor. Tasarım da tartışabiliriz.
http://img118.imageshack.us/img118/9581/killerdm9.jpg

Killer Of Feelings
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Marcher isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Marcher

Eğitimci / Sivas

Alt 22-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma olmuş yalnız kan biraz daha gerçekçi dursa fena olmaz. ama yine de tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsxfile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsxfile

Grafiker / Samsun

Alt 22-06-2008 #3
Tamam reklam olması gerekmiyor ama en azından bir konusu olması lazım. Ben bakınca hiç birşey anlamadım. Tamam "Hislerimin katili olma" tarzı bişey yazıyor fakat zaten afişte herhangi bir HİS yok. Sadece kana benzeyen bir çizim var o kadar.

Tasarımı tartışıyorum. bence çook eksik. Bu çalışmayı yalnızca yapan anlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2008 #4
Çalışma çok iyi olabilirmiş. Ama kan damlasının gerçeksiz olması büyük kayıp olmuş. Bide biçimsiz olması.
Bu mesajdan alıntı yap
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eylo

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-06-2008 #5
kan damlası olduğunu düşündüğüm çizim gerçekçi değil sanırım fazla uğraşmamışsın.İnsanlar diye başlayan yazılar çok küçük olmuş orantısal açıdan ve matbaa baskısını düşünürsek eksi bir özellik diye düşünüyorum.Aslında üzerine söylenecek pek birşey yok konusu olmadan da yorumlanabilecek tasarımlardan değil diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2008 #6
kan damlası ordaki boşluğu doldurmuş ama biraz daha üzerinde oynarsan daha gerçekçi olabilir. fakat çalışmanın konusu yazılmadığından daha sağlıklı yorum yapılamıyor. ayrıntılı yorum yapmak imkansız...
Bu mesajdan alıntı yap

LupusNimbus

Grafiker / Ankara

Alt 22-06-2008 #7
Killer Of Feelings Ben bu sitede kimseden doğru düzgün yanıt alamıyorum. Kan damlasını ben çektim. Üzerinde oynamadım. Sadece dekupe ettim. daha nasıl gerçekçilik sağlayabilirim. Sanırım imageshack ile ilgili bir sorun renkleri koyulaştırıyor. Ama o siteye koyduktan sonra sadece renklerde değil imajda gerçekçilik yitiyor.

eylo arkadaşıma teşekkür ediyorum. orantı sorunu konusundaki uyarısı için. Son olarak bu çalışma benim tamamen duygusal yaklaşımımdı. Oraya uyarı yazdığım halde. Bazı anlayışsız arkadaşlar tekrar sormuşlar. İçerik yok yaptım evime astım.

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
maniethic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniethic

Grafiker / Ankara

Alt 23-06-2008 #8
Afişin Amacı Ve Kullanım şekli Nedir Acaba?Killer Of Feelings)))

.....şakaKiller Of Feelings
Bu mesajdan alıntı yap

LupusNimbus

Grafiker / Ankara

Alt 23-06-2008 #9
Killer Of Feelings bu güzeldi...
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2008 #10
Bende arkadaşlar gibi kan damlasına takıldım. Kenarları bozuk olmasa daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
feelings, killer

Kapat
Şifremi Unuttum?