''Kim Jung Gi'' Karakalem ve Ps

Karakalem - ''Kim Jung Gi'' Karakalem ve Ps Sponsorlu Bağlantılar Kim Jung Gi nin çizimlerinden bir kopya aslında, bakarak çizip gölgelendirdim......

Metela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metela

Webmaster / İstanbul

Alt 21-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kim Jung Gi nin çizimlerinden bir kopya aslında, bakarak çizip gölgelendirdim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrik ederim. Bakarakta olsa iyi bir kopya aslında.

* Kendi karakterlerinize yönelmeli ve mutlaka renklendirmeye dijital boyamaya yönelmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap

Metela

Webmaster / İstanbul

Alt 21-02-2013 #3
Tebrik ederim. Bakarakta olsa iyi bir kopya aslında.

* Kendi karakterlerinize yönelmeli ve mutlaka renklendirmeye dijital boyamaya yönelmelisin.

Tavsiyeniz ve beğeniniz için teşekkürler, çizim tableti yeni aldım, ayrıca pentel kalem aldım onunla da karikatür tarzımız geliştirmeye çalışıyorum, dijital olarak çalışmalara başladım yakında onları da burada yayınlayacağım sadece bu hayat şartlarında zaman bulmak gerekecek o kadar, saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2013 #4
......
O hayat şartlarını hepimiz bir şekilde yaşıyoruz. Gelişim için kendinizden zaman almanız gerekli sadece.. Bol şanslar.
Bu mesajdan alıntı yap
bogurtlenlicay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bogurtlenlicay

Hiç Biri / Burdur

Alt 07-03-2013 #5
kopyaymış gerçi pek eleştirmem doğru olmaz''Kim Jung Gi'' Karakalem ve Ps kendinden bişiyler katmışsan da iyi eklemeler yapmışsın. ne zaman bu kopyalar bana yardımcı oldu, yeter bu kadar dersen; kendi tarzını oluşturmaya başlarsın.
Bu mesajdan alıntı yap

Metela

Webmaster / İstanbul

Alt 11-03-2013 #6
kopyaymış gerçi pek eleştirmem doğru olmaz''Kim Jung Gi'' Karakalem ve Ps kendinden bişiyler katmışsan da iyi eklemeler yapmışsın. ne zaman bu kopyalar bana yardımcı oldu, yeter bu kadar dersen; kendi tarzını oluşturmaya başlarsın.
kendimden kattım tabi ki yoksa kolay üstünden geçerim çizim tableti ile oldu bitti ''Kim Jung Gi'' Karakalem ve Ps umarım katkısı olur, bolca çizdikçe biraz tarzımı oturtmaya çalışıcam, saygılar
Bu mesajdan alıntı yap