Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi |

Logo Tasarımları - Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi | Sponsorlu Bağlantılar Bu eski logoları mavi tonlamasında yeni logo istenildi ancak beğenilmedi yeni çalışmalar yapıyorum ama zorlandım. Kimya şirketi olması ve isiminin uyumlu harflerden oluşmaması yüzünden zorlanıyorum. Fikir alabilirim bu ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Dosya18

Alt 11-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu eski logoları
mavi tonlamasında yeni logo istenildi ancak beğenilmedi yeni çalışmalar yapıyorum ama zorlandım. Kimya şirketi olması ve isiminin uyumlu harflerden oluşmaması yüzünden zorlanıyorum. Fikir alabilirim Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi |
bu eski logo;

bunlar da yaptıklarım;
fikir düşünce yorum gelişmeme katkı sağlar. Eleştiriye açığım
kötü yorum yapana; sen yorum yapma ben zaten bir kaç kişinin yorumunu önemsiyorum gibi cevaplar vererek ego tatmini yapan birisi değilim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner Akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. 2. güzel olmus üstüne eklicek bişi yok. Bide müşterinin neyi beğeneceği belli olmuyor cok beğendiğin bi çalışmaya suratını dönüp bakmaz senin tereddütte kaldığın çalışmaya bayılır Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi | bende müşterinin o tavrına bayılırım ama sinirden

emeğine sağlık bi yorum yapıp 2 stem ettik Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi |)
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-03-2011 #3
ahhh ah dertlerime tercüman oldun Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi |
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-03-2011 #4
1 ile 2 üzerinde çalışılabilir fakat sanırım eski logolarına benzerlik var bence ondan beğenmemiş olabilirler, 3 numara ise uzaktan bakınca biraz dağınık gözüküyor bir bütünlük yok, yarıca da eski logolarında & işareti var seninkilerde yok baştan mı istenmedi aceba yoksa unutuldu mu, ama yine de emeğine sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-03-2011 #5
& işaretini özellikle koymadım. 1. logoyu eski logonun modernizesi olarak düşündüm. Biraz eski alışkanlıklarına bağlı insanlar gibi geldi bana. Bilemiyorum artık yaprak ve suyu birleştiren doğallığı anımsatan bir logo düşünüyorum. Teşekkür ederim yapıcı bir yorum idi.
Bu mesajdan alıntı yap
have isimli Üye şimdilik offline konumundadır

have

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 12-03-2011 #6
1 ve 2 çalışmalar başarılı ve kullanılmaya değer gozukuyor.başarılar ellerınıze saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2011 #7
İlk aklıma gelen şey, kimya deyince molekül.. Ve be ve c nin iç boşluklarıda yuvarlak ve molekülü işlemeye uygun. Aslında uğraşmak düşünmek lazım. Sanki farklı şeylere gebe bir iş var...
Bazen takılıp kalmamak, kapatıp unutmak ve yeni baştan eskiyide yeni yaptıklarınızıda unutarak işe koyulmak gerek.. Yani resetlemek...

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 12-03-2011 #8
arkadaşım bc birbirin girsin ve lacivert yerine açık tonlardamavi yap ya partfinderla kestir yada multipy kullanarak harmanla bakalım ortaya ne çıkacak yaptıkların bilindik uygulamalar ve herhangibiyerine bir kaç du damlası gibi bişiler ekleyebilirsin vs...
Bu mesajdan alıntı yap
Amatör2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Amatör2

Hiç Biri / Antalya

Alt 12-03-2011 #9
1 ve 2 Güzel eski logoda gayet başarılı
Bu mesajdan alıntı yap
emredb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emredb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2011 #10
2 'de comic sans kullansaydınız bu iş olurdu. Kimya Şirketi İçin Logo | Beğenilmedi |
...
ben 2'yi hakikaten beğendim, bence son derece tatmin edici. Birinde oluru var, kurumsal ve temiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları