kınama

Graficafe - kınama ...

kınama
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

ünlem

kınama

Alt 31-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

israilin yardım gemilerine yaptığı saldırı insanlık dışı birşeydir.şiddetle kınıyorum.yapabilecegimiz birşeyler mutlaka olmalı diye düşününüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elbette içimiz acıdı.Bunu tasvip etmek mümkün değil.Başka bir bölümde de bu görüşümü paylaşmıştım.Madem konu açılmış tekrar yazmayı düşündüm.Bizler olaylara aşırı derecede duygusal yaklaştığımız için bu duygusallık bize bazen hata yaptırıyor.Tepki verelim derken aşırıya kaçıp hatalı davranış sergiliyebiliyoruz.

Evet tepki göstereceğiz fakat meşru bir çerçevede.Yakıp yıkıp dökmeden.Yoksa onlardan ne farkımız kalır ki ?
Haklı iken haksız duruma düşmemeliyiz.Malum adı geçen ülke enteresan taktik ve manevralarla kendisini haklı göstermek konusunda oldukça maharetlidir.
Bu gibi durumlarda soğukkanlılığı elden bırakmamak gerekir.

Hepimizin başı sağolsun.
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 31-05-2010 #3
kınama

bu tablo karşısında duygusal olmamakta mümkün degil.inanın başım agrıyor ve yapacagım işler yarım kaldı.KENDİMİ BİRŞEYLER YAPMAK ZORUNDA HİSSEDİYORUM
Bu mesajdan alıntı yap
s.aşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s.aşık(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2010 #4
başımız sağolsun....
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2010 #5
Başımız sağolsun...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2010 #6
israilin yardım gemilerine yaptığı saldırı insanlık dışı birşeydir.şiddetle kınıyorum.yapabilecegimiz birşeyler mutlaka olmalı diye düşününüyorum
Arkadaşlar iyi güzel diyorsunuz da nedense dün sabaha karşı şehit verdiğimiz askerlerimizi basın dahil herkes arka plana attı, tamam İsrailin yaptığı hiçbir hukuka insan hakkına sığmaz fakat asıl memleketimizin başında olan soysuz katilleri unutup yardım olayına fazla daldık bence, önce kendi kapımızın önünü süpürmemiz gerekmez mi? Yapabileceğimiz birşeyler mutlaka vardır ama öncelik hangisinde önemli olan soru bu bence. Bir de Avrupalı dostlarımız!!! yardım gemilerine verdiği desteği ülke olarak bu terör belasında bize de verseler iyi olmaz mı, mesela bir şehit cenazesine ya birtanesine katılsalar nasıl olur?
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-06-2010 #7
30 yıldır bu ülke insalar ölüyor (kardeş kardeşi vuruyor), bukadar duyarlı olmadık , şehitler bizleri için ölüyor bu ülke bu insanları şehit oluyor; bu dünyanın nersinde olursa olsun zulüm ve haksızlık varsa kesinlikle karşısında durmalıyız ama kendi yurdumuzdakine ses cıkarmıyorsak tepki vermiyorsak diğer tepkilerin bir anlamı olmaz bence
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2010 #8
kardeşler ülkedeki terör olaylarının arkasındada israil oldugunu düşünürsek yılanın başını önce ezmek daha mantıklı geliyor haksızmıyım
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2010 #9
kardeşler ülkedeki terör olaylarının arkasındada israil oldugunu düşünürsek yılanın başını önce ezmek daha mantıklı geliyor haksızmıyım
Sadece İsrail mi? Ben size daha birsürü ülke sayarım, bazı insanlarımızın maalesef hayran kaldığı, orada yaşamak için can attığı, onların birliğine!!! girmek için kapısında yattığı vs. vs.....
İsrail hiç olmazsa belli ediyor, diğerleri gibi yüzümüze gülüp arkamızdan sinsi sinsi iş çevirmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 01-06-2010 #10
Sadece İsrail mi? Ben size daha birsürü ülke sayarım, bazı insanlarımızın maalesef hayran kaldığı, orada yaşamak için can attığı, onların birliğine!!! girmek için kapısında yattığı vs. vs.....
İsrail hiç olmazsa belli ediyor, diğerleri gibi yüzümüze gülüp arkamızdan sinsi sinsi iş çevirmiyor.
doğru diyorsun sadece israil degil.ama vatandaşlarımızın hala onların elinde oldugunu düşünürsek öncelikli olarak çözülmesi gereken sorun budur diye düşünüyorum.olacaklarıda çok merak ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?