Kingston Hyper Girl Tasarım Yarışması

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Kingston Hyper Girl Tasarım Yarışması ...

Konu Kapatılmıştır
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

En yenilikçi ve çarpıcı “HyperX Kızı”nı sen tasarla, ödülü sen kazan!

Kingston “HyperX Girl” grafik tasarım yarışması Türkiye ayağı başladı. Tasarımcıların Kingston Web sitesine yüklediği HyperX Kızları’nın birincisini Web sitesi üzerinde yapılan oylama ve Kingston Amerika Ofisi Çalışanlarından oluşturulan jüri belirleyecek.

[COLOR="Red"]Nasıl Katılacaksınız? Nasıl Kazanacaksınız? [/COLOR]

8-28 Haziran 2009 tarihleri arasında Enter the Kingston HyperXGirl Contest Web sitesine upload ederek yarışmaya katılabilirsiniz.
Her bir yarışmacı bir e-mail adresi üzerinden maksimum 3 tasarımla yarışmaya katılabilir.
Yaptığınız tasarımlar 29 Haziran – 12 Temmuz 2009 arasında yine aynı site üzerinden on-line oylanacaktır. Her bir e-mail adresi için en fazla bir oy kullanılabilecek.
Verilen oylar ve Kingston Technology Amerika ofis çalışanlarından oluşturulan Jüri, yarışmanın kazanan ilk 3 tasarımını belirleyecek.
17 Temmuz 2009’da kazanan tasarımlar Web sitesinde duyurulacak ve ödüller kendilerine ulaştırılacak.

[COLOR="red"]Yarışmaya Kimler Katılabilir? [/COLOR]

Amatör veya profesyonel 18 yaşını doldurmuş tüm grafik tasarımcılar kendi özgün eserleriyle bu yarışmaya katılabilir.

[COLOR="red"]YARIŞMACILARA verilecek ödüller [/COLOR]

Birinci gelen tasarıma - 2000 $
İkinci gelen tasarıma - 600 $
Üçüncü gelen tasarıma 32GB Kingston HyperX DDR3 bellek

[COLOR="red"]OYLAMA YAPANLARA verilecek ödüller [/COLOR]

Birinci gelen tasarımı oylayan ilk 50 kişiye Kingston 4GB USB bellek hediye
İkinci gelen tasarımı oylayan ilk 25 kişiye Kingston 4GB USB bellek hediye
Üçüncü gelen tasarımı oylayan ilk 10 kişiye Kingston 4GB USB bellek
hediye

[COLOR="red"]Detaylı bilgi içinKingston Hyper Girl Tasarım Yarışması/COLOR]
Enter the Kingston HyperXGirl Contest
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bıu güzel bilgi için teşekkürler İremcim.
İllustrasyonla ilgilenen arkadaşlar değerlendirecektir Kingston Hyper Girl Tasarım Yarışması

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 09-06-2009 #3
Rica ederim faydalananlar olur umarım. Aramızda bu yarışmaya gerçekten mükemmel eserlerle katılabilecek birçok üyemiz var.
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2009 #4
Teşekkürler irm. Uzun zamandır sıklıkla giremiyordum..Kaçırmışım konunu.
by_arda2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_arda2(24)

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 23-06-2009 #5
18 yaş altındakiler niye giremiyor....photosop &corel draw biliyorum...haksızlık.....

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2009 #6
Teşekkürler irm. Uzun zamandır sıklıkla giremiyordum..Kaçırmışım konunu.
Sorun değil tarihi yakaladın en azından :angel:

18 yaş altındakiler niye giremiyor....photosop &corel draw biliyorum...haksızlık.....
Her kurumun ve kuruluşun, sektörün kendi çizgilerinde kuralları mevcuttur. Bu firmada bu tarz bir kural geliştirmiş. Gayet normaldir.
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-06-2009 #7
18 yaşına kadar insan çocuk olarak sayiliyor, ne yaptığına ne ettiğini kararı vermemekten... ayrıca kemlik No, banka hesabı gibi yalnız başı olarak kullanılmaz...

daha iyi bence... en azında 18 yaşında olduğunuz zaman iyice olan programları öğrenip başka bir yarışmaya girebilirsinizKingston Hyper Girl Tasarım Yarışması dünya sonu değil ya
kumpas2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kumpas2

Matbaacı / Burdur

Alt 29-06-2009 #8
bu yarışmaya katılmak için bir iki tasarım yaptım yalnız gönderirken zrluk çektim tasarımımı diğerlerinin arasında göremedim defalarca denedim olmadı sonuç ne olur artık bilmiyorum

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 30-06-2009 #9
bu yarışmaya katılmak için bir iki tasarım yaptım yalnız gönderirken zrluk çektim tasarımımı diğerlerinin arasında göremedim defalarca denedim olmadı sonuç ne olur artık bilmiyorum
Bakalım herkez için tabi sizin içinde hayırlısı ne ise o olsun.:angel:
izmox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmox

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-06-2009 #10
Arkadaşlar benim de naçizane tavsiyede bulunduğum bir arkadaşımın tasarımı var şu an bu yarışmada.

Kingston Technology Company - Homepage - Where To Go To Find Memory adresinden oylama yapılıyor. En Sağda, yukarıdan aşağıya doğru 21. kıza oy verebilir misiniz? Mavi saçlı, ellerinde kılıçlar olan tasarım. Oy verenler flaş bellek çekilişine katılıyorlar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır