Kipa Kadınlar Günü

Afiş Tasarımı - Kipa Kadınlar Günü ...

Kipa Kadınlar Günü
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(30)

Grafiker / Kocaeli

Kipa Kadınlar Günü

Alt 05-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:wink: :wink: :wink: :wink:

Kipa Kadınlar Günü

Kipa Kadınlar Günüarty:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 05-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sağ alt kısım biraz daha düzenlenebilir..genel itibari ile güzel bir çalışma olmuş.. emeğinize sağlık..yanlız dikkatimi bişi çekti..afişte kullanılan bayan resmini daha farklı deneseymişsiniz..ordaki bayanın yeni öğrenmiş bir havası yok yani öle bir etki bıraktı bendeKipa Kadınlar Günükolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-05-2009 #3
Bencede geneli iyi bir çalışma.Kullanılan resim konusunda grafikçe ye aynen katılıyorum.Ayrıca resmi keşke alt kısmını sert değilde geçişli yapsaydınız.Degrede kullanılabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(30)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-05-2009 #4
sağ alt kısım biraz daha düzenlenebilir..genel itibari ile güzel bir çalışma olmuş.. emeğinize sağlık..yanlız dikkatimi bişi çekti..afişte kullanılan bayan resmini daha farklı deneseymişsiniz..ordaki bayanın yeni öğrenmiş bir havası yok yani öle bir etki bıraktı bendeKipa Kadınlar Günükolay gelsin..
ben zaten o bayan konusunda fazlasıyla deli oldum.. onlar özellikle böyle işte sempatik, bilgili bişi istediler.. ama zaten böyle bi tasarıma slogana uygun birini koymakta biraz ters düşerdi gibime gelior.. Kipa Kadınlar Günü1:
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 05-05-2009 #5
hm anladımKipa Kadınlar Günüsanırım firma afişin içeriğinden,verdiği mesajdan çok görselliğe önem vermiş..ne diyeyim müşteri her zaman haklıdırKipa Kadınlar Günü
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #6
Çalışmanız yalova için sanırım ?
*alt kısımda Beyaz bir bant çekebilirsiniz..
Bant üzerinde köşelere Belediye logosuyla kipa (biraz küçültülmüş ) logosunu kullanmanızı tavsiye ederim.Onun dışında fontların kendi aralarındaki mizanpajını gözden gecirirseniz uyumlu birseyler cıkacaktır.
Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
hayalzamanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalzamanı

Grafiker / Sakarya

Alt 05-05-2009 #7
Böyle kırlarda gezen bir bayan yerine çalışan bir bayan görüntüsü çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum, Sonra o zeminde kullandığın vektörler okunurluğu zorlaştırıyor. Bide afişte Dünya Kadınlar gününü kutluyorsun bence bu yazı kocaman olmalıKipa Kadınlar Günü sonrası detay zaten o alttaki logoları falan küçültebilirsin. Bide yazıların altına mümkün olduğunca efek vermemeye çalış. Biliyorum biraz fazla oldu eleştiri ama napalım böyle işte kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 05-05-2009 #8
resimdeki geçiş için arkadaşlara katılıyorum. Ayrıca kadınlar günü yazısı bence daha belirgin olmalıydı birde tören sırasında yapılacakları daha küçük yazsan daha güzel olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #9
Genel olarak güzel bır çalışma yanlıca eklemek istediği pembe arka plan resimle birleşen kısım yumuşatılarak götürülse daha hoş bir görüntü çıkıcakmış biri sezinti var içimde çok sert görünüyor.Emeğinize Sağlık anlamlı bir çalışma olmuş Tebrik ederimKipa Kadınlar Günü
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 05-05-2009 #10
Fotoğraf hariç hayalzamanı arkadaşıma katılıyorum.Ayrıca pembe zemin ftotğraf zemininden daha fazla alan kaplamış.Bence görüntü olarak fotoğrafın alanını fazlalaştırın.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları