Kırk hadis-i şeriften ilkini çalışmam

Serbest Çalışmalar - Kırk hadis-i şeriften ilkini çalışmam ...

ignilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ignilal

Eğitimci / Osmaniye

Dosya23

Alt 30-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk defa böyle bir çalışma yapıyorum ve dernekler kermes yararına satılmak için tasarlanmıştır. 50*70 çerçeve ile satışa sunulacaktır. Ilgi çekip çekmeyeceği hakkındaki ve tasarım hakkındaki yorumlarınızı amatör olan ben kendimi geliştirmek için bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Değerli Aradaşım içeriğe kesinlikle lafımız yok Allah razı Olsun,görsel olarak bi fikrin varmı dersen arka planda ki zeminin rengini koyu kahverengiyle denersen sanki göze daha hoş gelicek, benim fikrim,eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ignilal

Eğitimci / Osmaniye

Alt 30-03-2013 #3
Teşekkürler kardeşim allah razı olsun
Bu mesajdan alıntı yap
aserve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aserve

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 31-03-2013 #4
Düşünce ve emeğiniz için ben de tebriklerimi sunuyorum.
Bilmiyorum denediniz mi ama arkadaşın dediği gibi arka plan renginde farklı renklerin koyu tonları denenebilir sanırım.
Diğer iki öneri de; açıklama bölümünde yazım hataları var bir kaç tane, gözden geçirilmeli ve www. ile başlayan adres, açıklamanın altında ve onun genişliği ölçüsünde olsa nasıl olur acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
bytgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2013 #5
Emeğinize sağlık şık görünüyor yalnız açıklama metnini dar bir sütun içersine almışsınız bu nedenle okunaksız olacağını düşünüyorum en azından hattın sağından ve solundan blok alarak açıklama metnini biraz daha geniş bir sütun haline getirebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayrıca sormak istediğim hat yazılarını (arapçaları) da siz mi yazdınız hattatmısınız bunu öğrenmek istedim, paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

ignilal

Eğitimci / Osmaniye

Alt 01-04-2013 #6
@aserve güzel yorumun için teşekkürler. yazım hataları olduğu doğrudur. çünkü ilkin heyecanı olsa gerek Kırk hadis-i şeriften ilkini çalışmam inşaallah düzelteceğim. saygılar

bytgrfk saygı değer arkadaşım aslında yazım metnini bende pek beğenmedim. ama alt taraf çok boşluk kalıyor diye böyle birşey düşündüm ama inşaallah fikrinize göre değişim yapacağım .teşekkürler saygılar
Bu mesajdan alıntı yap