Kırmızı Nexus 5 satışa sunuluyor

Teknoloji Haberleri - Kırmızı Nexus 5 satışa sunuluyor ...

GMasterTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GMasterTR

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / Tunceli

Alt 31-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Google?ın geçtiğimiz yıl ekim sonunda duyurduğu yeni nesil referans cihazı Nexus 5 ilk aşamda siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunuldu. Kaynakların elde ettiği bir video ise LG ve Google?ın telefon için 6 renk seçeneği daha hazırladığını ortaya koymuştu. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, Amerika?nın önde gelen GSM operatörlerinden Sprint cephesinden gelen bir belge kırmızı renkli Nexus 5?in 4 Şubat?ta satışa sunulacağını gösteriyor.

Halihazırda ülkemizde de satışta olan Nexus 5?in teknik özelliklerini hatırlayacak olursak; 4.95-inç büyüklüğünde Full HD ekran, 2.3GHz fkrekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800, 2GB RAM, 16/32GB depolama seçenekleri, optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 8MP arka kamera, 2.300mAh kapasiteli batarya ve Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zifonayino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zifonayino

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dünyanın en iyi telefonudur gözümde. Yazılımı ve donanımı aynı şirketin üretiyor olması büyük avantajdır. Aynı zamanda estetik olarak da iPhone'a taş çıkartır. Bu hafta içinde alacaktım fakat böyle bir söylenti çıkınca biraz daha bekleyeyim, renk seçeneklerini göreyim dedim.
Bu mesajdan alıntı yap