Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)

İllüstrasyon Çalışmaları - Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir) ...

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

uc logic+photoshop cs3

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Deryacım emeğine eline sağlık. Saçlar gerçekten harika olmuş. Bütünü ilede güzel bir çalışma. Yalnız gözüme kol kısmı çok takıldı. Sanki orda çok sıkılmışsın gibi Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
Birde elbisenin boyun kısmında sanki bir kalıp varmış gibi sert ve bombeli duruyor. Kasıtlımı bilemiyorum.
Birde dudak oranı biraz fazla kaymış gibi.
Ama geneli gerçekten harika. Tebrik ederim canım.
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2009 #3
Deryacım emeğine eline sağlık. Saçlar gerçekten harika olmuş. Bütünü ilede güzel bir çalışma. Yalnız gözüme kol kısmı çok takıldı. Sanki orda çok sıkılmışsın gibi Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
Birde elbisenin boyun kısmında sanki bir kalıp varmış gibi sert ve bombeli duruyor. Kasıtlımı bilemiyorum.
Birde dudak oranı biraz fazla kaymış gibi.
Ama geneli gerçekten harika. Tebrik ederim canım.
Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)dudak beni çıldırttı zaten.Profilden bir insanın dudağı tam nasıl olur bunu çalışmada veremedim.Kolda aslında sıkılmadım ama doğrudurKırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
genel olarak beğenmene çok sevindim iremKırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)seninde çalışmalarını heyecanla bekliyoruzKırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
Bu mesajdan alıntı yap
mengeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mengeser

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2009 #4
güzel olmuş karantinadazazel
eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 28-08-2009 #5
Derya, Renk tonları güzel olmuş,yüzdeki elmacık kemiğinin belirginliği ve yüz hatlarındaki detay güzel, dudaklarda biraz sorun var gibi ,gögüs kısmı ise boyundan sonra hemen başlamış yani çok yukarda olmuş biraz daha aşağıdan başlasaydı çok daha güzel bir görünüm kazanırdı ,eline sağlık Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #6
güzel olmuş karantinadazazel
eline sağlık.
Teşekkür ederim.
Derya, Renk tonları güzel olmuş,yüzdeki elmacık kemiğinin belirginliği ve yüz hatlarındaki detay güzel, dudaklarda biraz sorun var gibi ,gögüs kısmı ise boyundan sonra hemen başlamış yani çok yukarda olmuş biraz daha aşağıdan başlasaydı çok daha güzel bir görünüm kazanırdı ,eline sağlık Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
detaylı yorumun için teşekkür ederim.Çok çalışmam lazım çokKırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 29-08-2009 #7
Saçlar ve genel kompozisyon çok güzel ama; gögüsler çok yukarıda ve dudakları çok dışta kalmış... Onun dışında gayet iyi görünüyor, anatomi sorunlarını aşmışsın gibi Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)

Ellerine sağlık Derya... =)
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2009 #8
Saçlar ve genel kompozisyon çok güzel ama; gögüsler çok yukarıda ve dudakları çok dışta kalmış... Onun dışında gayet iyi görünüyor, anatomi sorunlarını aşmışsın gibi Kırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)

Ellerine sağlık Derya... =)
dudaklar ve göğüsler tıbbi destek aldı birazKırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)teşekkür ederim DenizKırmızılı Kadın İllüstrasyon (Derya Demir)
Bu mesajdan alıntı yap