kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul ...

servet52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

servet52

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Ümraniye 75.Yıl C.T.M.L

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ticaret Meslek Lisesinde okuyorum lise son sınıfa geçtim.2011-2012 okul dönemi için web tasarım-web programlama-yazılım gibi bölümlerin bulunduğu staj yeri arıyorum.Kendimi yetiştirebileceğim bir yer olmasını isterim.Anadolu Yakası

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul - kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul ya da kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul | kış dönemi staj yeri arıyorum Anadolu Yakası - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..