Kısa animasyon :P Eu te amo

Flash - Kısa animasyon :P Eu te amo ...

Kısa animasyon :P Eu te amo
yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Bir kız animasyon :P

Alt 22-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben geçende paylaşmıştım bi kaç tane şimdi de yeni bir tane yaptım onu paylaşmak istiyorum.

SwfCabin - Free Swf Upload & Swf Hosting - Viewing: q

Nasıl olmuş?

Not:Eu te amo seni seviyorum demek.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk olarak kıza animasyon başlığınız biraz hoş olmamış sanki. Kısa animasyon :P Eu te amo Benim kız tabiriyle yazmışsınız sanırım. Bunu söylemeden geçmek istemedim. Her neyse çalışmanız önemli burada.

Giriş hoş olmuş fakat ingilizce yazmışsınız. Sizin kız ecnebî sanırım? Kısa animasyon :P Eu te amo Onu da geçelim. Animasyonlarınızda fizik kurallarına aykırılık sözkonusu. Örneğin, ilk kalp seçildiğinde harfler bir yerlere çarpıyor, güzel fikir fakat çarptığı yerin içine gömülüyor sonra gidiyor. 2. animasyonda kepçenizin vidaları gevşemiş sanki yerinden kopacak gibi dönüyor. Kısa animasyon :P Eu te amo Bunları düzeltirseniz daha iyi olacaktır. Bir de unutmadan maskelediğiniz layerda sizce de bir hata yok mu? Bariz ortada. Onu da düzeltirseniz iyi olacak.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
gsalper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gsalper

Webmaster / İzmir

Alt 22-07-2009 #3
İlk olarak kıza animasyon başlığınız biraz hoş olmamış sanki. Kısa animasyon :P Eu te amo Benim kız tabiriyle yazmışsınız sanırım. Bunu söylemeden geçmek istemedim. Her neyse çalışmanız önemli burada.

Giriş hoş olmuş fakat ingilizce yazmışsınız. Sizin kız ecnebî sanırım? Kısa animasyon :P Eu te amo Onu da geçelim. Animasyonlarınızda fizik kurallarına aykırılık sözkonusu. Örneğin, ilk kalp seçildiğinde harfler bir yerlere çarpıyor, güzel fikir fakat çarptığı yerin içine gömülüyor sonra gidiyor. 2. animasyonda kepçenizin vidaları gevşemiş sanki yerinden kopacak gibi dönüyor. Kısa animasyon :P Eu te amo Bunları düzeltirseniz daha iyi olacaktır. Bir de unutmadan maskelediğiniz layerda sizce de bir hata yok mu? Bariz ortada. Onu da düzeltirseniz iyi olacak.
Kolay gelsin.
+1 %100 haklısın deniz. arkadaşım ellerine sağlık yinede.
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 22-07-2009 #4
SwfCabin - Free Swf Upload & Swf Hosting - Viewing: qwer

Biraz değişiklik yapmaya çalıştım ama oldumu bilmiyorum,bu arada dediğiniz gibi kız ecnebi,Türk değil Kısa animasyon :P Eu te amo Bu yüzden yazılar ingilizce Kısa animasyon :P Eu te amo
başlık için üzgünüm ama nasıl dğeiştirebilirim ki?Denedim olmadı :S
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 22-07-2009 #5
SwfCabin - Free Swf Upload & Swf Hosting - Viewing: qwer

Biraz değişiklik yapmaya çalıştım ama oldumu bilmiyorum,bu arada dediğiniz gibi kız ecnebi,Türk değil Kısa animasyon :P Eu te amo Bu yüzden yazılar ingilizce Kısa animasyon :P Eu te amo
başlık için üzgünüm ama nasıl dğeiştirebilirim ki?Denedim olmadı :S
Düzelt butonunu kullanarak değiştirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2009 #6
İlk animasyonda T U ve A olmamış. Son gelen harfler. Kısa animasyon :P Eu te amo Kepçede düzelme var. Daha iyi olmuş. Ya aslında o kalpler o şekilde çıkması hoş olmamış şöyle deneyin:

o yazıya bir maske alanı oluşturun. Her kalp atıldığında görünecek kısmı maske katmanında boyayın. Sanırım daha iyi olur. Sadece bir öneriydi. Kısa animasyon :P Eu te amo
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 23-07-2009 #7
Öneriniz daha iyi olabilir belki ama nasıl yapacağımı anlamadım Kısa animasyon :P Eu te amo
kalbi nasıl yapmalıyım?(o atılan kalpleri diyorsunuz dimi?)
blueden teşekkürler,az önce denemiştim onu ama siz demeseydiniz ordaki gelişmiş butonunu görmeyecektim sahiden çok sağolun,bi yanlışı önlediniz Kısa animasyon :P Eu te amo
off ya,"için" yazmayı unutmuşum şimdide düzeltemiyorum :'(
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2009 #8
Öneriniz daha iyi olabilir belki ama nasıl yapacağımı anlamadım Kısa animasyon :P Eu te amo
kalbi nasıl yapmalıyım?(o atılan kalpleri diyorsunuz dimi?)
blueden teşekkürler,az önce denemiştim onu ama siz demeseydiniz ordaki gelişmiş butonunu görmeyeceltin sahidende,çok sağolunm,bi yanlışı önlediniz Kısa animasyon :P Eu te amo
Kalpler atıldıktan sonra yazılara çarpıyor ya sonra yazılar ortaya çıkıyor onu demek istedim. Aslında siz bir duvar olduğunu düşünerek o kalplerin duvarı kırdığını hayal ederek yapmışsınız sanırım. Öyle mi? Öyleyse o siyah şerit yerine tuğla resmi koyun oraya. Kalpler onları kırsın. Ya da duvar resmi. Kısa animasyon :P Eu te amo
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 23-07-2009 #9
evet duvar gibi yapmaya çalıştım ama o fikir hiç aklıma gelmemişti Kısa animasyon :P Eu te amo
http://s12b.directupload.net/images/090723/3f5tpcn8.swf
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2009 #10
evet duvar gibi yapmaya çalıştım ama o fikir hiç aklıma gelmemişti Kısa animasyon :P Eu te amo
http://s12b.directupload.net/images/090723/3f5tpcn8.swf
Tebrikler! :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları