Kısa bir 3D animasyon yapacak freelance çalışan

Sonuçlanan İlanlar - Kısa bir 3D animasyon yapacak freelance çalışan Sponsorlu Bağlantılar * Firma ismi: Işıkizi Reklamevi * Çalışma şartları: Serbest (Freelancer) çalışan. * Özellikleri: Modelleme ve 3D konularında deneyimli olması tercih edilir. * İşin mahiyeti: Basitçe hazırlanmış bir animasyonun ...

atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 03-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* Firma ismi: Işıkizi Reklamevi
* Çalışma şartları: Serbest (Freelancer) çalışan.
* Özellikleri: Modelleme ve 3D konularında deneyimli olması tercih edilir.
* İşin mahiyeti: Basitçe hazırlanmış bir animasyonun ilgili programlar ile daha gerçekci ve profesyonel olarak hazırlanmasını istiyoruz.
* İletişim bilgileriniz: *********

Konuya hakim ve işi hızlıca yapabilecek arkadaşın yukarıdaki e-posta adresine "Animasyon" konu başlıklı içinde iletişim bilgileri olan bir mesaj atmaları halinde kendilerine örnek animasyon linkini ve yapılması istenen animasyonun detaylarını gönderip süre ve fiyat talep edeceğiz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Kısa bir 3D animasyon yapacak freelance çalışan veya Kısa bir 3D animasyon yapacak freelance çalışansayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 16-12-2010 #3
İlan sonuçlanmıştır.