Kısa Metraj Film Fragmanı

Deneme Çalışmalar - Kısa Metraj Film Fragmanı Sponsorlu Bağlantılar Herkese iyi forumlar arkadaşlar , ekibimizin 2013deki hedeflerinden birisi olan bir kısa metraj filmi için kendi imkanımızla ilk adımı attık,çok kısa bir ön fragmanı yayınladık ve sizlerle de ...

bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese iyi forumlar arkadaşlar , ekibimizin 2013deki hedeflerinden birisi olan bir kısa metraj filmi için kendi imkanımızla ilk adımı attık,çok kısa bir ön fragmanı yayınladık ve sizlerle de paylaşmak istedik.Çok kısa bir tanıtımdır , tabii ki bu şekilde olmayacak yeni bir fragman senaryosu oluşturulacak ,eklemeler yapılacak ve son haline getirilecek .Son olarakda film çekilecek ve doğru kısa metraj film festivaline Kısa Metraj Film Fragmanı

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 06-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel gidiyordu da sondaki kamera ve ses olayı bozmuş biraz. Bir de küçük bir tavsiye, çalan müzikteki bası ve hırıltıları biraz artırırsanız daha etkili olur. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-01-2013 #3
Sondaki karenin öyle olması konusunu belli ediyor ,anlaşıldığı gibi gerilim üzerine olacak ve ses ortamı %150 yani orjinal ses ayarından daha yüksek biraz hoparlörünüzün sesini açın Kısa Metraj Film Fragmanı
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 06-01-2013 #4
Sondaki karenin öyle olması konusunu belli ediyor ,anlaşıldığı gibi gerilim üzerine olacak ve ses ortamı %150 yani orjinal ses ayarından daha yüksek biraz hoparlörünüzün sesini açın Kısa Metraj Film Fragmanı
Benim kastım sesin kısık olması değil, basın az olması. Nedense boğazdan çıkan hırıltılar insanı etkiliyor, onu kullanabilrsiniz demek istemiştim.
Bu mesajdan alıntı yap
FurkanKADAYIFCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FurkanKADAYIFCI

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 08-01-2013 #5
CMFERADOR a katılıyorum abi zaten filmin gerilim filmi olduğu müzikten ve görüntülerden anlaşılıyor Glıdecam yada steadicam le çektiğiniz yerler güzel olmuş fakat işte o son olmamış çığlıklar bir anda kesiliyor ekran aniden kapanıyor yani rahatsız edici yani fragmana baktığımızda insanı filme çekmeli bunda o yok abi. Kolay Gelsin.

Mesela bakın buda bizim Okulumuzda Görsel Sanatlar Hocamızın Oluşturduğu benimde bizzat içinde bulunduğum ekibin geçen Sene çektiği filmin fragmanı.

Bu mesajdan alıntı yap

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2013 #6
Biz böyle uygun gördük fakat değerlendirmelerinizi aklımızda tutacağız , teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
tutkudizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tutkudizayn

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-01-2013 #7
american horror story =) hoş olmuş
Bu mesajdan alıntı yap