Kişisel Işık Çalışmam

Sanatsal Fotoğrafçılık - Kişisel Işık Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Aslında "su" konulu bi yarısma için bişyler çekmeyi düsünmüstüm."suyumuzu atese atmayalım"temasından yola çıkarak biseyler yapayım bari dedim..Sonra mutfağa gittim şöyle bi bakındım gözüme tuzluk çarptı tuzluğun içine brazck ...

Kişisel Işık Çalışmam
aynur.ry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynur.ry(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında "su" konulu bi yarısma için bişyler çekmeyi düsünmüstüm."suyumuzu atese atmayalım"temasından yola çıkarak biseyler yapayım bari dedim..Sonra mutfağa gittim şöyle bi bakındım gözüme tuzluk çarptı tuzluğun içine brazck su koyp ocağı yaktım he bi de ışığı kapadım el fenerini stüdyo ışığı gibi kllanmaya çalıştmKişisel Işık Çalışmam ortaya bnlar çıktı.Ama yarışma gönderilecek gibi bisiler çkmadı o ayrı bi konuKişisel Işık ÇalışmamD

Kişisel Işık Çalışmam
Kişisel Işık Çalışmam
Kişisel Işık Çalışmam
Kişisel Işık Çalışmam
Kişisel Işık Çalışmam
Kişisel Işık Çalışmam

Son üç karede tuzluğun çatlama anları..son kareden bi kaç saniye sonra PATT!! ettiKişisel Işık Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Son üç karede tuzluğun çatlama anları..son kareden bi kaç saniye sonra PATT!! ettiKişisel Işık Çalışmam
pek şaşırmadım Kişisel Işık Çalışmam tuzluğun 3. kareye kadar ii sabretmişKişisel Işık Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 03-05-2009 #3
Ellerine sağlık.
Güzel paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 03-05-2009 #4
Konu ve kompozisyon güzel; fakat netlik, ışık ve kadraj için aynı şeyi söyleyemiyecegim.
Aynı kareyi tesadüfen çekmiş olsanız, başarılı bir kare yakalmışsınız derdim ama, ayarlanarak ve sizin kontrolunüzde yakalanmış bir kare için yeterli bir albenisi yok bence.

Kadrajı biraz daha dar, konuyu ön plana çıkartıcı ve farklı açıdan almış olsanız, eminim daha iyi kareler çıkabilirdi.

Deklanşörüzü sağlık.
Işıgınız bol olsun...
Bu mesajdan alıntı yap
küheylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

küheylan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Bayburt

Alt 14-07-2009 #5
süper çalışma emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap