Kişisel Kartvizit | Sadece Baskı

Sonuçlanan İlanlar - Kişisel Kartvizit | Sadece Baskı ...

kblyglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kblyglr

Webmaster / Bursa

Alt 01-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartivizin önizlemesini buradan yapabilirsiiz.

Kaliteli bir baskı olacak. Mat ve kesiminin düzgün olması önemli. Baskı işleri ile pek alakam bulunmuyor, bu nedenle belirtmem gereken özellikleri bilemiyor olabilirim, bu konuda da bana yardımcı olacak bir firma/matbaa olursa memnun olurum.

Bir de, kartvizitteki "kblyglr" sözcüğünü kabartmalı olarak bastırmayı düşünüyorum.

Web sitesi veya referanslar ile birlikte, kalite konusunda beni memnun edecek arkadaşlar, kabartmalı ve kabartmasız olarak fiyat belirtirlerse memnun olurum.

Baskı adedi: 1000 adet düşünüyorum. Daha yüksek miktarlarda da olabilir, ücrete göre miktar değişebilir.

Öm ile telefon bıraktığınız takdirde, incelemenin ardından ben uygun gördüğüm kişileri görüşme için arayacağım.

İletişim:

Not: Bursa tercih sebebidir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bebetobeto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bebetobeto

Grafiker / Adana

Alt 03-08-2010 #3
1000 ad. matselefonlu çift yön 45 + kargo alıcıya aittir.
1000 ve üzeri için ;
birim arttıkça fiyat çok düşmektedir.. istedğiniz miktarı bildirrseniz yardımcı olabilirim.
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2010 #4
2000 Adet Matselefonlu Çift Taraflı 50 TL

6 iş gününde kargoya teslim edilir.Kargo ücreti alıcıya aittir.