Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ

Kartvizit Tasarımları - Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ Sponsorlu Bağlantılar İlk kartvizit tasarımım yorumlarınızı bekliyorum...

betul._. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betul._.

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kartvizit tasarımım yorumlarınızı bekliyorum Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BEFEGA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BEFEGA

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 21-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şahsi fikrim grili hariç diğerlerini beğenmedim Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ
Bu mesajdan alıntı yap

betul._.

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-02-2011 #3
Şahsi fikrim grili hariç diğerlerini beğenmedim Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ
bende grili olanın çıkışını aldım onu kullanıyorum Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-02-2011 #4
emeklemeden yürünmez felsefesi için tam yeridir şu an yılmadan yorulmadan devam çizmeye, tasarlamaya, kurgulamaya durmak yok elbet bir gün yaptığın işlerde ki eksik kısımlar azalıp, artık eksiksiz vede başarılı işler sunacaksın....

ama önce kendi kendine bir öz eleştiri yapman gerekmezmiydi? Bir baksaydınız keşke sizin yaptıklarınıza benzer seylere neler yazılmış, biraz okuyup biraz irdeleyip öncelikle kendinize başkalarının yorumundan önce, kendi yorumunuzu, kendinize yaptıysanız... o zaman iyi bir yorumdan ziyade, doğru ve gerçekci bir yorumla cevap vermek isterim;

daha çok çalışmanız gerek....
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2011 #5
böyle farklı fikirler ile
klişeleşmiş fikirlerin malup olduğunu görmek beni mutlu ediyor
renklerde herhangi bir abartı söz konusu değil her renk kombinasyunu kendi grubunda birbirine uyumlu ( sarıdaki zemin biraz abartı), gerçekten elle tutulur
cepte saklanır şık bir kartvizit olmuş ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

betul._.

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-02-2011 #6
emeklemeden yürünmez felsefesi için tam yeridir şu an yılmadan yorulmadan devam çizmeye, tasarlamaya, kurgulamaya durmak yok elbet bir gün yaptığın işlerde ki eksik kısımlar azalıp, artık eksiksiz vede başarılı işler sunacaksın....

ama önce kendi kendine bir öz eleştiri yapman gerekmezmiydi? Bir baksaydınız keşke sizin yaptıklarınıza benzer seylere neler yazılmış, biraz okuyup biraz irdeleyip öncelikle kendinize başkalarının yorumundan önce, kendi yorumunuzu, kendinize yaptıysanız... o zaman iyi bir yorumdan ziyade, doğru ve gerçekci bir yorumla cevap vermek isterim;

daha çok çalışmanız gerek....

Ben şuan lisedeyim ve bu sene eğitimini almaya başladım üniversite içinde bu bölümü düşünüyorum çok fazla çalışmam gerektiğini biliyorum kendi kendime eleştiri yapmayı zamanla öğreneceğimi biliyorum sizin gibi deneyimli insanların eleştirisini almak beni geliştirecektir. Yorumunuz için teşekkür ederim.

böyle farklı fikirler ile
klişeleşmiş fikirlerin malup olduğunu görmek beni mutlu ediyor
renklerde herhangi bir abartı söz konusu değil her renk kombinasyunu kendi grubunda birbirine uyumlu ( sarıdaki zemin biraz abartı), gerçekten elle tutulur
cepte saklanır şık bir kartvizit olmuş ellerinize sağlık
Teşekkür ederim Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 22-02-2011 #7
@muratv hocam'a katılıyorum ama bu yorumu başka yerde okumuştum gibi geldi dejavu mu yaşadım diye düşünmedim değil :angel:

@betul._. biraz daha makyaj yapabilirsin aslında kartvizitine renk olarak hiçbiri derim çünkü işini yansıtmayan renkler kullanılmış :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

betul._.

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 22-02-2011 #8
@betul._. biraz daha makyaj yapabilirsin aslında kartvizitine renk olarak hiçbiri derim çünkü işini yansıtmayan renkler kullanılmış :smile:
nasıl birşey önerirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2011 #9
[quote=mOrty;900861]@muratv hocam'a katılıyorum ama bu yorumu başka yerde okumuştum gibi geldi dejavu mu yaşadım diye düşünmedim değil :angel:

dejavu değil doğru okudunuz ! neden mi?

genelde yorum isteyen yeni başlamış arkadaşlara bu yönde kendi kendilerine eleştirerek eksiklerini bulma yönünde tavsiyedir benim ki Kişisel Kartvizitim Betül KILIÇ
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 23-02-2011 #10
nasıl birşey önerirsiniz?
link kırılmış galiba hatırladığım kadarıyla 4 tane secenek vardı;
ilk tavsiyem daha pastel renk kullanman üzerine..
diğeri ise isim bölümü çaprazdı sanırım kötü bir izlenim uyandırıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları