Kişisel Logo | emirhan ünal

Logo Tasarımları - Kişisel Logo | emirhan ünal Sponsorlu Bağlantılar Merhaba,:angel: Kişisel logo tasarımama son noktayı koydum. - - Hiç bir şekilde vektör değil, tamamen kendi şahsıma ait bir tasarımdır. - - Kağıtları simgeler, kağıtlar ise taslakları, tasarımları, ...

emirhanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhanunal

Grafiker / Ankara

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,:angel:

Kişisel logo tasarımama son noktayı koydum.

- - Hiç bir şekilde vektör değil, tamamen kendi şahsıma ait bir tasarımdır. - -

Kağıtları simgeler, kağıtlar ise taslakları, tasarımları, projeleri.. Dikkatli bakıldığında yelkeni de andırabilir. Verdiğim efektlerle anılmasını istedim zaten.. :smile:

Yelken'in de denizlerde ki özgürlüğü çağrıştırmasını istedim. Özgür, özgün. Alışılagelmişin dışında, farklı tasarımlar olduğunu belirtmek istedim.

Yorumlarınız benim için önemlidir..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,:angel:

Kağıtları simgeler, kağıtlar ise taslakları, tasarımları, projeleri.. Dikkatli bakıldığında yelkeni de andırabilir. Verdiğim efektlerle anılmasını istedim zaten.. :smile:

Yelken'in de denizlerde ki özgürlüğü çağrıştırmasını istedim. Özgür, özgün. Alışılagelmişin dışında, farklı tasarımlar olduğunu belirtmek istedim.

Hiçbir şekilde vektör değil derken, hazır vektör değil, kendi çizimim demek istedin sanırım.

İlk bakışta yelkeni andırıyor zaten. dikkatli bakıldığında kağıtlar algılanıyor. konsept fena değil ama renkler uyumsuz gibi.

Birde kim buna ilk baktığında grafik. tasarım veya reklamcılıkla ilgili olduğunu anlayabilir? Hiç kimse. Özgün fikirler sloganını ve bu logoyu gördüğümde bunun gemicilik ile ilgili olduğunu söylesem, bana haksızsın, nereden çıkarıyorsun diyebilir misin? Veya başka bir meslek dalı. Logo güzel ama bana birşey anlatmıyor. Siz anlatıyorsunuz. Bu, güzel bir otomobil yapıp tekerleklerini unutmaya benzemiş.
Bu mesajdan alıntı yap
emirhanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhanunal

Grafiker / Ankara

Alt 29-03-2012 #3
Yorumların için teşekkür ederim Önder Adem.

Ben bu logoya kadar birçok denemelerde bulundum bu 3-5 ay değil belki 2 yıl falan boş vakitlerimi kişisel logom için harcadım. Hepsini sıraladığımda bazı tasarımcı arkadaşlarımdan da aldığım fikirler doğrultusunda bunu kullanmaya karar verdim. Aslında henüz daha tam olarak bunu kullanmaya karar vermedim. Sizin gibi araştırmacı ve gerçekten tasarım zekasına sahip kişilerden yorumlar almak daha önemli benim için.

Bahsettiklerinizde haklısınız. Benim bu işlerde çok büyük bir sıkıntım var. izlenime önem vermeye çalışsamda karşımdakinin ilk bakışta neler düşeneceğini pek kestiremiyorum çünkü benim bu tasarımdaki fikrim beynime kazındığı için herkes benim gibi anlayacak diye bekliyorum.. Yorum için tekrar teşekkürler Kişisel Logo | emirhan ünal
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2012 #4
Birde kim buna ilk baktığında grafik. tasarım veya reklamcılıkla ilgili olduğunu anlayabilir? Hiç kimse. Özgün fikirler sloganını ve bu logoyu gördüğümde bunun gemicilik ile ilgili olduğunu söylesem, bana haksızsın, nereden çıkarıyorsun diyebilir misin? Veya başka bir meslek dalı. Logo güzel ama bana birşey anlatmıyor. Siz anlatıyorsunuz. Bu, güzel bir otomobil yapıp tekerleklerini unutmaya benzemiş.
Bu söyledikleriniz daha çok markalaşma süreciyle ilgili bence. Eğer hepimizin bildiği markalar olmasalardı hangimizin aklına Hürriyet logosunu görünce gazete, Pınar logosunu görünce gıda, Adidas logosunu görünce spor malzemeleri gelirdi. Bu örneklerin ne kadar çoğaltılabileceğini siz de tahmin edersiniz.

Baktığınız anda size sektörünü de söyleyecek bir logo güzel olurdu elbette.
Ama "araba ve tekerlek" örneği bence abartılı olmuş. Belki tampon olabilir Kişisel Logo | emirhan ünal
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2012 #5
Dikkatli bakıldığında yelkeni de andırabilir. Verdiğim efektlerle anılmasını istedim zaten..
Bence güzel olmuş.

Sadece tersten sıralandığında nasıl durur diye merak ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 30-03-2012 #6

Sanırım Partnership Alliance İsimli Yelken firması Senden çaldı bunu.

Çok Ayıp Çok :rofl: Birde

Ben bu logoya kadar birçok denemelerde bulundum bu 3-5 ay değil belki 2 yıl falan boş vakitlerimi kişisel logom için harcadım. Hepsini sıraladığımda bazı tasarımcı arkadaşlarımdan da aldığım fikirler doğrultusunda bunu kullanmaya karar verdim. Aslında henüz daha tam olarak bunu kullanmaya karar vermedim. Sizin gibi araştırmacı ve gerçekten tasarım zekasına sahip kişilerden yorumlar almak daha önemli benim için.

demezmi Kişisel Logo | emirhan ünal Seni Seniiiiii
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 30-03-2012 #7
Birde kağıtlar,denizler, yelkenler felan anlam katmışsınya elalemin logosuna yarıldım gülmekten.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-03-2012 #8
Hahaha Kişisel Logo | emirhan ünal
Arkadaşım bari renkleri değiştirseydin Kişisel Logo | emirhan ünal
Hazırcılığın bukadarına da karşıyım Kişisel Logo | emirhan ünalDKişisel Logo | emirhan ünal

Biraz emek diyorum Kişisel Logo | emirhan ünalDKişisel Logo | emirhan ünal
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 30-03-2012 #9
İşte Bunu alıpta firmaya sunup, o işten milyarlarca lira alan zihniyete karşıyım.
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 30-03-2012 #10

Bu yazıyı okuyan bir firma olsaydım kesin sana iş verirdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
emirhan ünal, kişisel logo