Kişisel Logo

Logo Tasarımları - Kişisel Logo Sponsorlu Bağlantılar Boş bi vaktimde canım sıkıldığı sırada İllustrator de kendi adımı yazıp çeşitli oynamalar yapıyordum, ortaya logoya benzer bişeyler çıktı daha sonra PSD formatında kaydettim Photoshopda devam etmek için. ...

Kişisel Logo
onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Kişisel Logo

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Boş bi vaktimde canım sıkıldığı sırada İllustrator de kendi adımı yazıp çeşitli oynamalar yapıyordum, ortaya logoya benzer bişeyler çıktı daha sonra PSD formatında kaydettim Photoshopda devam etmek için. Çalışmayı JPG olarakda kaydettim sonra JPG nin yedeğini aldım ama psd devam ettiğimden almamışdım yedeği ertesi gün hata dan ötürü PC deki bütün dosyalarımla beraber psd de kayboldu ne kadar uraşdıysam aynı ölçüleri yakalayamadım ve JPG üzerinden biraz uğraşdım ve ortaya bu çıkdı. Daha çok logoya benzetim ama sadece forumlarda avatar olarak ve çalışmalarımda imza olarak kullanıyorum.

Değerlendirmelerinizi, yorumlarınızı, eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden Teşekkrler...

Kişisel Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla ne ifade ettiğini ben pel çıkaramadım Kişisel Logo Olmamış gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-09-2008 #3
hocam biraz daha çalış bence harfleri birbirine bağlamışsın ama bu acaba yaratıcılığa giriyormu bilmiyorum. soyismini okuyamıyorum mesela oüstteki o harfi alttakini işkence yapa yapa eziyor yardım et onlara kolay gelsin emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-09-2008 #4
İsmim Onur UYANIK UYANIK'ın sesli harflerini aldım çünkü çok uzun oluyordu...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kişisel, logo