Kişisel Site

Web Tasarımı - Kişisel Site Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar kişisel site yapmak istiyorum birşeyler yaptım ama eksik çok neler ypamam gerekenleri bir sölerseniz yardımcı olursanız bu konuda çok iyi olur..her türlü eleşitirye açığım ilk kez tasarlama ...

Kişisel Site

Kişisel Site

Alt 25-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kişisel site yapmak istiyorum birşeyler yaptım ama eksik çok neler ypamam gerekenleri bir sölerseniz yardımcı olursanız bu konuda çok iyi olur..her türlü eleşitirye açığım ilk kez tasarlama yaptığım için web site falan ondan..Kişisel Site
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 26-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neden bu site yapıldı ve yapılacak şeyler kısmı arasında ne fark var ? ne koymayı düşünüyorsun iki sayfayada ?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-07-2008 #3
Kişisel bir site ve ordaki yazılar öylesine yazıldı değişciek boş kalmasın diye yazdım..Ben tasarımla ilgili yorum istemiştim..
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-07-2008 #4
İlk çalışman olarak fena sayılmaz, çeşitli siteleri inceleyebilirsin, bu sana fikir verecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 26-07-2008 #5
Daha çok deneme yaparak daha iyi şeyler çıkarabilirsin fena değil emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-07-2008 #6
Amacım bunu geliştirmek eksiklerimin farkındayım..Banner i veya menüleri flash yapıcam öyle bir fikrim var..Hangisini yapsam daha hoş olur sizce
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-07-2008 #7
Flash yaparsan iyi olur ikisini de.

Not: Yazılar bold kullanılmamalı.
Bu mesajdan alıntı yap
berelboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berelboy

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 26-07-2008 #8
sol taraftaki cıkıntı menüleri eğer flash animasyon yaparsan hem alandan kar edersin hemde daha hos olur ana sayfayıda imajlarla boğma bence biliyorsun sağlıklı bir site olmasının ilk kuralı kullanımı rahat ve hızlı olması lazım imajlarla yorma bence siteyi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-07-2008 #9
iyice düzenlemeye gidiyorum birşeyler deniyorum bu sefer nasıl olmuş yorumları bekliyorum.Birde diğerine göre iyi mi kötü mü?

Kişisel Site
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 26-07-2008 #10
ben neden bu site yapıldı kim yaptı gibi cümlelerin hoş durmadığını düşünüyorum biraz daha düşün ve daha şık birşeyler bul bence ... ilk olarak gözüme bu çarptı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kişisel, site