Kişisel web sayfa tasarımı

Satılık Tasarımlar - Kişisel web sayfa tasarımı ...

naimina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naimina

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Kişisel web sayfa tasarımı

İsterseniz Sadece psd
İsterseniz Html olarak tasarlayabilirim

Almak isteyenler p.m yoluyla bana ulaşabilir...veya
naimdogan @ gmail.com dan da ulaşabilirsiniz.....
örnek;

İsteyene özel tasarımlar da yapılır...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 18-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu siteyi bu haliyle buraya yüklerseniz,hazır template alıp editleyerek satmaya çalışıyorsunuz gibi eleştirilerle karşılaşırsınz.
Neden sayfa metinleri Türkçe değil?
Ayrıca Lodos yazısının altında Kişisel Web Design yazması çelişki değil mi?
Yarısı Türkçe yarısı İngilizce.Hoş durmuyor.

naimina

Alt 18-12-2009 #3
Kişisel web sayfa tasarımı))) o gordugun ingilizce degıl arkadasım grafiker yazıyor mesleğinde "www . lipsum . com" adresine girersen anlarsın bız grafıkerler sagdan soldan yazılar bulmak yerıne buradan yazıları kopyalarız genelde bu kopyalama işleminin gerekçeside sayfanın bıtımınde nasıl gorunecegını ızlemek ıcındır...yanı ordakı yazıların hıçbir anlamı yoktur turkçeye çevıremessın onları Kişisel web sayfa tasarımı haa hazır template edıtlemeye sıra gelırse tasarım bana ait hazır falan degılKişisel web sayfa tasarımı kişisel web design de tasarıma uysun dıe yazmıştım oralara dıkkat çekecegını pek dusunmedım burda on planda olan eleştırı tasarıma yonelık olması gerekmez mı?
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-12-2009 #4
Ben böyle bir iddiada bulunmadım.
Bu şekilde eleştirilere maruz kalabilirsiniz.
Bi de nerede mesleği grafiker yazıyormuş iyice açıklarsan memnun olurum Kişisel web sayfa tasarımı
Kolay gelsin.

naimina

Alt 19-12-2009 #5
Kişisel web sayfa tasarımı şu avatarınızın altında yazıyorKişisel web sayfa tasarımı ben yanlış anlamışım ozmaan yorumunuzu kusura bakmayınKişisel web sayfa tasarımı

naimina

Alt 20-12-2009 #6
konu günceldir...
GraFFiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraFFiker

Alt 12-04-2010 #7
Bu ÇALINTI bir tasarımdır...

naimina

Alt 22-05-2010 #8
Bu ÇALINTI bir tasarımdır...
nerden çalınmış acaba çalıntı adresinin kaynağı varmı Kişisel web sayfa tasarımı
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2010 #9
Orjinalitesi hakkında bir yorum yapamayacağım, ama çalışmayı beğendim. Ek olarak sevgili Nihat Baysal, grafikerler.net gibi bir sitede yetkilisiniz ancak Lorem Ipsum un ne amaçla kullanıldığını bilmiyorsunuz. Benden size bir tavsiye, eğer böyle bir sitede görev yapıyorsanız, en azından eleştiri yapmadan önce konuyla ilgili araştırmaları yapınız. Niçin Türkçe kullanmadınız gibi bir soru da yöneltmişsiniz. 1. lorem ipsumu araştırdığınızda anlarsınız, 2. si tasarımcı dilediği şekilde tasarım yapmakta özgürdür ( içinde birbirinden farklı 11 dil dahi kullanabilr ), 3. arkadaş sadece yaptığı işi anlatabilmek amacıyla kendisine templete oluşturmuş. Lütfen eleştirimi yanlış anlayamayın ancak yaptığınız yorumları yersiz ve yetersiz buldum. Size iyi çalışmalar dilerim, arkadaşa da başarılar.
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 15-06-2010 #10
Orjinalitesi hakkında bir yorum yapamayacağım, ama çalışmayı beğendim. Ek olarak sevgili Nihat Baysal, grafikerler.net gibi bir sitede yetkilisiniz ancak Lorem Ipsum un ne amaçla kullanıldığını bilmiyorsunuz. Benden size bir tavsiye, eğer böyle bir sitede görev yapıyorsanız, en azından eleştiri yapmadan önce konuyla ilgili araştırmaları yapınız. Niçin Türkçe kullanmadınız gibi bir soru da yöneltmişsiniz. 1. lorem ipsumu araştırdığınızda anlarsınız, 2. si tasarımcı dilediği şekilde tasarım yapmakta özgürdür ( içinde birbirinden farklı 11 dil dahi kullanabilr ), 3. arkadaş sadece yaptığı işi anlatabilmek amacıyla kendisine templete oluşturmuş. Lütfen eleştirimi yanlış anlayamayın ancak yaptığınız yorumları yersiz ve yetersiz buldum. Size iyi çalışmalar dilerim, arkadaşa da başarılar.
Lorem ipsun'u ne amaçla kullanıldığını veya kullanırlığını herkez bilmek ve araştırmak zorunluluğu yok bu sitede yetkili olmuş olmamış önemide yokki siz bu konuda ne Nihat bey'i nede kimseyi eleştiremessiniz.

Türkiye'de yaşıyorsanız ve Türkçe ana dilimiz dururken neden ingilizce kullanılacakki arkadaşımızın yaptığı tasarımdanda belli oluyorki ingilizcesi çok zayıf olduğu için yarı ingilizce yarı Türkçe bir tasarım yapmış buda acaba hazır tasarımmı şüphesi uyandırıyor ve bu durumda Nihat bey'inde böyle bir soru sorması gayet normaldir.

Ayrıca sizin yaptığınız eleştride sadece polimik ve kargaşa yaratmak için insanlar yetkili veya üst konumda bulunuyor diye neden insanların hep açıklarını arıyorsunuz anlamıyorum çalışın didinin elbet sizinde birgün konumunuz o duruma gelir.

İnsanları eleştirmek içinde aynı konumda olmak gerekir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları