Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Web Tasarımı - Kişisel Web Sitesi Tasarımım ...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir arkadaşıma hazırlamakta olduğum kişisel web sitesini paylaşıyorum. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar. :smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalarını beğenerek takip ediyorum...
Bu tasarımın siyahların fazlalığından dolayı biraz göz yoruyor gibi :wink:
Başarılarının devamını diliyorum
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2009 #3
Çalışmalarını beğenerek takip ediyorum...
Bu tasarımın siyahların fazlalığından dolayı biraz göz yoruyor gibi :wink:
Başarılarının devamını diliyorum
Saygılar
Kişisel Web Sitesi Tasarımımeace1: Çok teşekkür ederim beni onure ettin bu sözlerinle. Yavaş yavaş geliştiriyorum sanırım. Karanlık bir tasarım oldu ben de farkettim. Ne yapsam da azıcık aydınlansa diye düşünüyorum ama henüz bütünlüğü bozmayacak bir şey keşfedemedim. Kişisel web olduğu için çok da fazla sitede gezinileceğini düşünmüyorum. O yüzden çok açık yapmadığımı itiraf edebilirim. :smile:

Tekrar teşekkürler. Sana da başarılar dilerim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 30-07-2009 #4
Deniz öncelikle tasarım olarak biraz daha geliştirebilirsen güzel olur.Menüler ,genel tasarım kısaca çok karanlık bir çalışma olmuş.İnsanlar yazıları okumakta güçlük çekebilir.Eğer tasarım olarak bu şekilde kalacaksa tamamen flash çalış derim.Menülere güzel bir hareketlilik arka plana da hoş hafif bir müzik koyabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2009 #5
Deniz öncelikle tasarım olarak biraz daha geliştirebilirsen güzel olur.Menüler ,genel tasarım kısaca çok karanlık bir çalışma olmuş.İnsanlar yazıları okumakta güçlük çekebilir.Eğer tasarım olarak bu şekilde kalacaksa tamamen flash çalış derim.Menülere güzel bir hareketlilik arka plana da hoş hafif bir müzik koyabilirsin.
Olur koyarım hoş bir müzik. :smile:
Menülere de bir hareketlilik düşüneyim. Teşekkür ederim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2009 #6
Sadeliği , hele hele sıyah ve sarıyı her zaman sevmısımdır cok guzel olmus elıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 30-07-2009 #7
Kişisel Web Sitesi Tasarımımeace1: Çok teşekkür ederim beni onure ettin bu sözlerinle. Yavaş yavaş geliştiriyorum sanırım. Karanlık bir tasarım oldu ben de farkettim. Ne yapsam da azıcık aydınlansa diye düşünüyorum ama henüz bütünlüğü bozmayacak bir şey keşfedemedim. Kişisel web olduğu için çok da fazla sitede gezinileceğini düşünmüyorum. O yüzden çok açık yapmadığımı itiraf edebilirim. :smile:

Biz portfolyo sitelerinde hep sorun yaşıyoruz(flash değilse) biliyorsun Deniz' cim Kişisel Web Sitesi Tasarımım Kişisel Web Sitesi Tasarımım
Benim de ilk portfolyo sitelerim siyah ve karanlıktı...ve ben çareyi tasarımı tamamen değiştirmekte buldum. Ama sana öneririm: Siyah rengi kapatıcak bir kaç flash animasyon yapıp, ilgiyi o yöne çekmen. Ya da bir maskot.
Mesela menülerin altı kırmzıı renk olablir.
C:0 M:100 Y:100 K:0 Bunu dener misin? Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Ben de flash diyorum? Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Son olarak yüksekliği geniş çalışmanı öneririm. Onun dışında gayet güzel görünüyor...Kişisel Web Sitesi Tasarımım Ellerine sağlık Adaşım Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2009 #8
Sadeliği , hele hele sıyah ve sarıyı her zaman sevmısımdır cok guzel olmus elıne saglık
Teşekkür ederim.

Biz portfolyo sitelerinde hep sorun yaşıyoruz(flash değilse) biliyorsun Deniz' cim Kişisel Web Sitesi Tasarımım Kişisel Web Sitesi Tasarımım
Benim de ilk portfolyo sitelerim siyah ve karanlıktı...ve ben çareyi tasarımı tamamen değiştirmekte buldum. Ama sana öneririm: Siyah rengi kapatıcak bir kaç flash animasyon yapıp, ilgiyi o yöne çekmen. Ya da bir maskot.
Mesela menülerin altı kırmzıı renk olablir.
C:0 M:100 Y:100 K:0 Bunu dener misin? Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Ben de flash diyorum? Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Son olarak yüksekliği geniş çalışmanı öneririm. Onun dışında gayet güzel görünüyor...Kişisel Web Sitesi Tasarımım Ellerine sağlık Adaşım Kişisel Web Sitesi Tasarımım

Kolay gelsin...
Deniz'cim maskot güzel olurdu ama maskot çizecek kadar grafik bilgim yok. Maskotlar da yapanın tam emeğinin olduğu çalışmalar oluyor. O yüzden başkalarının maskotlarını kullanmak istemiyorum. Hediye edilirse o ayrı. Kişisel Web Sitesi Tasarımım Ama o da uğraş ister. Bunu yapmak için kimsenin vaktini alamam. Ya da para karşılığı yaptırılabilir. Fakat zaten bu siteyi arkadaşıma armağan ediyorum. Ticari bir çalışma değil. Senin dediğini bir deneyeyim adaşım. Kişisel Web Sitesi Tasarımım
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 30-07-2009 #9

Teşekkür ederim.

Deniz'cim maskot güzel olurdu ama maskot çizecek kadar grafik bilgim yok. Maskotlar da yapanın tam emeğinin olduğu çalışmalar oluyor. O yüzden başkalarının maskotlarını kullanmak istemiyorum. Hediye edilirse o ayrı. Kişisel Web Sitesi Tasarımım Ama o da uğraş ister. Bunu yapmak için kimsenin vaktini alamam. Ya da para karşılığı yaptırılabilir. Fakat zaten bu siteyi arkadaşıma armağan ediyorum. Ticari bir çalışma değil. Senin dediğini bir deneyeyim adaşım. Kişisel Web Sitesi Tasarımım
Teşekkür ederim.
Şu elimdeki işleri bitiriyim, ben uğraşırım adaşım acelesi yoksa eğer Kişisel Web Sitesi Tasarımım =)
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 30-07-2009 #10
sen yaparsın da beğenilmez mi d3niz Kişisel Web Sitesi Tasarımım emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları