Kişisel Websitem İçin Fotoğraf Çekimi

Fotoğrafçılık - Kişisel Websitem İçin Fotoğraf Çekimi ...

Root_Exelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Root_Exelance

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 31-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,
Terzi kendi söküğünü dikemez misali günlerdir kendi sitemin nasıl olacağı konusunda kararsızım.

Çok zor beğenen biri değilim ama sözkonusu kendi sitem olunca Webmaster olarak iyi bir tasarım çıkartmak istiyorum.

Bunun için Header,Banner yada Background olarak Fotoğrafımı koymayı düşünüyorum.Bununla ilgili bir kaç fotoğrafçı ile görüştüm fakat demo sunamadıkları için kararsız kalıyorum.

Bana örnek olarak önerileriniz olabilir mi.
Yani şu adam şöyle yapmış arkadaş. Al linki ya da görüntüsü bu. şeklinde yardımınızı bekliyorum.Bu konuda bana en iyi grafikerler.net in tecrübeli üyelerinin yardımcı olabileceğini düşündüm.

Çok iddalı abartılı şeyler bana gitmez.Önplanda olmayacak ama kişisel olarak yansıtacak bişeyler arıyorum.
İlgilenenlere Şimdiden Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 01-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşiniz gerçekten çok zor. Bence siz öncelikle nasıl bir şey istediğinizi genel hatlarıyla yazın ki, yardımlar daha kolaylaşabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Root_Exelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Root_Exelance

Webmaster / İstanbul

Alt 04-09-2010 #3
İşiniz gerçekten çok zor. Bence siz öncelikle nasıl bir şey istediğinizi genel hatlarıyla yazın ki, yardımlar daha kolaylaşabilir.
Arkadaşlar sizindemi hiçbir fikriniz yok :crying:

farukcaglayan.net demo bişey hazırladım bunun için ya da farklı çekimlerde farklı tasarımlarda olabilir yardımlarınızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap