Kişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme. - Dünya Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Kişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme. - Dünya Geneli ...

MelisAsena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MelisAsena

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme.

Program/Seviye: Illustrator: iyi
Photoshop: iyi
inDesigne: iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yolladığınız her hangi bir fotografı karikatür tarzına geçirip size geri yolluyorum. Telefon kapağına baskıya veya tabloya dönüştürmek size kalmış. Örnek için mail ile iletişime geçin lütfen. Ayrıca broşür el ilanı kartvizit işleride yapılır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme. - Dünya GeneliKişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme. - Dünya GeneliKişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme. - Dünya GeneliKişiye özel fotoğrafı karikatüre çevirme. - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap