Kısmi Laklı Kart Nasıl Yapılır? (Kısmi Lak Kullanımı)

Corel Draw - Kısmi Laklı Kart Nasıl Yapılır? (Kısmi Lak Kullanımı) Sponsorlu Bağlantılar arkadasşlar corel kullanmaya yeni başladım. şu anda x4 var elimde. bir kartviziti ksimlaklı bastırabilmem için magenta yapmam lazımmış. bunu bana öğretebilir yada yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden. ...

ozgur_tutsaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgur_tutsaq

Grafiker / Ankara

Alt 25-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadasşlar corel kullanmaya yeni başladım. şu anda x4 var elimde. bir kartviziti ksimlaklı bastırabilmem için magenta yapmam lazımmış. bunu bana öğretebilir yada yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
(umarım bu sefer doğru açmışımdırda çöp tenekesine taşımazsınız konuyuKısmi Laklı Kart Nasıl Yapılır? (Kısmi Lak Kullanımı))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadasşlar corel kullanmaya yeni başladım. şu anda x4 var elimde. bir kartviziti ksimlaklı bastırabilmem için magenta yapmam lazımmış. bunu bana öğretebilir yada yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
(umarım bu sefer doğru açmışımdırda çöp tenekesine taşımazsınız konuyuKısmi Laklı Kart Nasıl Yapılır? (Kısmi Lak Kullanımı))
Siz okumayı inatla reddetiğiniz sürece daha çok konunuz çöp tenekesine düşer.. Bu forumun kuralları var bu kurallar düzen ve verim çin şart... Şuan başlığınızın ne anlama geldiğini anlamakta zorlanıyorum bu yüzden kimse size cevap olamıyor.. Ama ben değiştiriyorum başlığınızı ve sorunuzu cevaplıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #3
Corel veya başka bir program fark etmez renk ayrımı normal olarak yapılır önce çalışmanızda. 4 renk mi 4 renk ayrımını da yapmalısınız öncelikle. Daha sonra ayrıca lak uygulanacak kısmı sadece o kısımları tek renk olarak filme göndermelisiniz. yani 4 renk bir çalışmada 5 ayrı film dökumanı hazırlamanız gerekir. Lak yapılacak olan dökumanın altına lak diye belirtirseniz renklerle karışmaz. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap