Kitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Microsoft Word İş deneyimi ve içeriği: var Dizgi (İstanbul Üniversitesi çevresinde çalıştım) Kocamustafapaşa'da ...

Zahide Bal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Microsoft Word

İş deneyimi ve içeriği: var

Dizgi (İstanbul Üniversitesi çevresinde çalıştım)
Kocamustafapaşa'da doktor yanında sekreterlik ve TEZ yazımı yaptım.
Evimde freelance okul yıllığı, kitap dizgisi ve tez çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: grafikerlik konusunda deneyimim yok sadece F Klavye on parmak seri ve hatasız kullanıyorum.

günde ortalama 50-100 düz metin yazarım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) - İstanbulKitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) - İstanbulKitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) - İstanbulKitap Dizgi ve Tasarım (acil iş arıyorum) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Her Türlü Kitap Dizgisi - Türkiye Geneli

Alt 20-02-2013 #3
Her Türlü Kitap Dizgisi

Program/Seviye: Microsoft Word (iyi)
Microsoft Excell (iyi)
Corel Draw (orta)
Quark Express (orta)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2000 yılından bu yana aktif bir şekilde F Klavye 10 parmak seri ve hatasız bir şekilde çalışmaktayım. Kitap dizgisi, tez, mezuniyet yıllığı vs. her türlü dizgi işleriniz yapılır.

E-posta: *********

Telefon: *********

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2013 #4
Adminden rica etsem konuyu kapatabilir mi? Aradığım işleri buldum.