Kitap kağı tasarımı öylesine hazırladım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap kağı tasarımı öylesine hazırladım ...

mhcivelek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhcivelek

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap kağı tasarımı öylesine hazırladımarkadaşlar biri için hazırlamıştım ama yollamadım eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum burada yayınlamakta ki amacım eksiklerimi görmek yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Olmamış be Metin kardeş. Tasarım demek photoshopta ne kadar filtre, efekt varsa onları kullanmak demek değilki...
Çok karışık, Çalışmanızda kargaşa hakim. Çok daha temiz ve sade çalışmalar öneririm. Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
immortale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortale(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2009 #3
Renkler, resim, yazılar... hepsi birbirine karışmış..Yoğun bir karışıklık var:/
Bence bu konuda biraz inceleme yapmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 01-11-2009 #4
emege saygı var ama bencede olmamıs kıtap kapak tasarımlarını ıncele derım konuya uygun yap ve renk fazla baskıda düşünemiyorum Kitap kağı tasarımı öylesine hazırladım
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 01-11-2009 #5
Bence de kesinlikle olmamış. Ayrıca bir iş yapılıp da "öylesine hazırladım" denmemeli bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 02-11-2009 #6
Arkadaşlar söylemişler gerekenleri aslında. Ben de katılıyorum. Baskıda bir çoğu kayba uğrar renklerin hocam. Bir de o kadar karışık ki, metal fırtınayı andırmış bir yönden de, içerik olarak da benzediğini sanıyorum. Çok basit bir ilüstrasyon olsa beyaz zemine, -gerçi içerik hakkında biraz daha bilgilendirseydiniz- ya da daha basit bir görseli uygun bir kadrajda sınırlandırıp, üst kısma da daha mütevazi bir formatta kitap ismi yazsanız...
Zeminde geçen kırmızı, uzun, yol gibi bir şekil var, o iyi ama diğer kısımlardan fark edilmiyor.
Benim size söyleyebileceklerim bu kadar. Eminim baya da emek harcamışsınızdır, ama karışmış gerçekten.
Ben kitap kapaklarıyla baya bir içli dışlıyımdır. Hem işimin büyük kısmını oluşturmasından dolayı, hem de iyi bir okuyucu olduğumu düşünmemden ileri gelir. Bu ne mütevazilik (!) Kitap kağı tasarımı öylesine hazırladım
Sadece okuyucu olarak ben böyle bir kitabı satın almam hocam ya. Kırmak ya da aleyhtar bir tavırla söylemiyorum, yardımcı olmaya çalışıyorum.
İyi çalışmalar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
mhcivelek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhcivelek

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-11-2009 #7
herkese teşekkür ederim yorumlarınızı dikkate alıp daha dikkatli hazırlıyacağımdan emin olabilirsiniz saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap