Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI Sponsorlu Bağlantılar Aslında 5 tane farklı kapak çalışması yapmıştım. diğer 4 tanesini beğenmemişlerdi. Keşke saklasaydım.. Okey alınan kapak bu. Yorumlarınızı merak ediyorum Teşekkürler....

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 23-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında 5 tane farklı kapak çalışması yapmıştım.
diğer 4 tanesini beğenmemişlerdi. Keşke saklasaydım..
Okey alınan kapak bu. Yorumlarınızı merak ediyorum
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 23-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çiçeği beyaz denemiş miydin acaba şu elenen çalışmalarda.. sade olmuş yeşil renk iç acıyor emeğine sağlık ama arka sayfada birçok hiza var göz çok kayıyo bence biraz daha toplamasın..
Bu mesajdan alıntı yap

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2009 #3
çiçeği beyaz denemiş miydin acaba şu elenen çalışmalarda.. sade olmuş yeşil renk iç acıyor emeğine sağlık ama arka sayfada birçok hiza var göz çok kayıyo bence biraz daha toplamasın..
Yorumun için teşekkür ederim.
Ön kapakta görünen çiçek bir ressama ait ve üzerinde değişikliğe sıcak bakmadılar. sadece o yeşilin tonlarını arka kapağa uzattım.
Yaptığım çalışmalarda yeşil görünen çiçek ve arka kapağı dikey olarak ortaladım ve altını üstünü önce beyaz sonra siyah ve sonrada mat renklerde değiştirdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 23-01-2009 #4
benim hoşuma gitti.
yeşil ve beyaz ancak bu kadar yakışırlar birbirine... elinize sağlık.
ancak ön yüzdeki yayınevi logosunun yerleşiminden rahatsız oldum.
nasıl bilmiyorum ama pek hoşlanmadım.
bir de "1. baskı" yazmanız şart mı?
hani 2. baskı, 3. baskı, 4. baskı... yazmaları "bu kitap çok satıldı. demek ki okunulası bir kitaptır" izlenimi uyandırmak için yapılır. yani 1. baskı yazması satılırsa çok fazla bir şeyi değiştirmez. ama ya yavaş satılan bir kitap olursa?
tabi sizin işiniz tasarımı yapmak.
böyle olması istendi ise elden gelecek bir şey yok. isteyenin de "herhalde bir bildiği var" deriz. Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI
neyse çenemiz düşmesin. Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI çalışmanız gerçekten şık. ciddi olduğunu hissettiriyor insana.
Bu mesajdan alıntı yap

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #5
Güzel yorumun için ben teşekkür ederim Atlantürk.
1. Baskı olayında haklısın lakin çok yakın bir zamanda yeni bir baskı daha olacak nasipse. Bu baskı burokratlara yetmez sanırım Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI
(Yazar eski milletvekili)
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 24-01-2009 #6
müşteri istekleri doğrultusunda yapılmış bir çalışma, bence sen tam istediğini yansıtmamışsın buraya... zaten çoğu müşteriler için böyle oluyor. Onlar istiyor biz yapıyoruz, bazen sonuçtan memnun kalmasakta...

ama yinede gayet güzel olmuş, renkler hoş durmuş, Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #7
müşteri istekleri doğrultusunda yapılmış bir çalışma, bence sen tam istediğini yansıtmamışsın buraya... zaten çoğu müşteriler için böyle oluyor. Onlar istiyor biz yapıyoruz, bazen sonuçtan memnun kalmasakta...

Aynen öyle Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI
Bu kitap ile ilgili muhatab olduğum kişiye 2 aylık bir indesing dersi verdim. Şuan kendi gazetelerini yapıyorlar. Artık programa hakim olduklarından tamamını anlattılar ben yaptım. Dediğim gibi keşke silmeseydim kendi yaptıklarımı..
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 24-01-2009 #8

Müşteri velinimettir... Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI Müşteriye bişey beğendirmek bile bi yerde başarı. Bazı müşterilerle haşir neşir olduktan sonra artık onun gözünden bakmaya başlıyorsun, onun beyniyle yorumlamaya başlıyorsun. Bide bakmışsın ki yılların grafikerinin zevkleri müşterisinin zevkleriyle örtüşüyor işte en tehlikelisi bu bence. Bişeyleri tasarlamak kadar, tasarladığını pazarlamakta o derece önemli... Başarılar Muhammet..
Bu mesajdan alıntı yap
ebilken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebilken

Webmaster / İstanbul

Alt 24-01-2009 #9
arka kapak alt yazısı çok masum kalmış
Bu mesajdan alıntı yap

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #10
Müşteri velinimettir... Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI Müşteriye bişey beğendirmek bile bi yerde başarı. Bazı müşterilerle haşir neşir olduktan sonra artık onun gözünden bakmaya başlıyorsun, onun beyniyle yorumlamaya başlıyorsun. Bide bakmışsın ki yılların grafikerinin zevkleri müşterisinin zevkleriyle örtüşüyor işte en tehlikelisi bu bence. Bişeyleri tasarlamak kadar, tasarladığını pazarlamakta o derece önemli... Başarılar Muhammet..
Teşekkürler kardeşim benim.
Bence tehlike değil.. Nabza göre şerbet Kitap Kapağı Çalışmam Aksakal deyişleri Cevdet AKÇALI
Çünkü 250 ye yakın çalışma gazete var.. Bunları artık tanıdıkça dediğin gibi düşünce örtüşüyor, lakin beni köreltmiyor bu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
akand#199ali, aksakal, calismam, cevdet, deyiand#351leri, kapaand#287and#305, kapagi, kitap