Kitap Kapağı Tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Tasarımım ...

Kitap Kapağı Tasarımım
scarlet290 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scarlet290

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Kitap Kapağı Tasarımım

Alt 15-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Modernleşen dünya ile ilgili bir bilim kitabı sizce nasıl olmş?
Kitap Kapağı Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nesvunema isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesvunema

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ders kitabı gibi duruyor, albenisi yok.
kapakta yer olsa dünyayı biraz daha büyütecekmişsin gibi duruyorKitap Kapağı Tasarımım biraz daha küçük bir dünya olabilir. bence...
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-05-2012 #3
"Modernleşen Dünya" derken zaten yazının kendisi eskimiş, böyle bir yazıyla başlığı okumak yetti hala gülüyorum gerisine bakamadım ... (Modernleşen Dünya'da yazı karakterleri de kendine düşen paydan faydalanmalı)
Bu mesajdan alıntı yap
Kurgu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kurgu

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2012 #4
"Modernleşen Dünya" derken zaten yazının kendisi eskimiş, böyle bir yazıyla başlığı okumak yetti hala gülüyorum gerisine bakamadım ... (Modernleşen Dünya'da yazı karakterleri de kendine düşen paydan faydalanmalı)

yazıya biraz tasarımcı gözyle bakarsanız modernizeyi orada farkedersiniz.hatalı gülüş benceKitap Kapağı Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-05-2012 #5
Tekrar baktım sayenizde tekrar güldüm ki Allah'da sizi güldürsün. Modern kelimesi ise eski püskü bir görüntüyü hiç bir bakış açısı biç bir ruh hali hiç bir anlayışla bağdaştıramıyorum ... (Belki bu da benim eksiğimdir ama ben bu şekilde düşünüyorum ve hala gülüyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Kurgu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kurgu

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2012 #6
amin cümlemizi güldürsünKitap Kapağı Tasarımım peeeeki nasıl isterseniz öyle bakabilirsinizKitap Kapağı Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap