Kitap kapağı acil yardımlarınızı bekliyorum !

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap kapağı acil yardımlarınızı bekliyorum ! ...

subliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

subliminal

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Dosya19

Alt 08-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhabalar foruma arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine yeni üye oldum zamanla sizleri daha iyi tanıyacağımı umarak konuya başlamak istiyorum;

Subliminal adlı amatör bir kitap çalışmam var.Kendi imkanlarım ile belli ölçüde bastırıp anlaştığım kitapçılar aracılığı ile satış yapmayı düşünüyorum.Her şey hemen hemen hazır sayılır ama kitap kapağında tıkanıp kaldım.Kitap kapağında bana yardımcı olacak arkadaşın ismini kapak tasarımda (o da müsaade ederse) geçireceğim.

Gerekli Bilgiler:

Kitabın künyesi:

Ad: Subliminal:Belial'in Yükşelişi
Konu:Korku-Mitoloji
Sayfa Sayısı:304

Kitap Özeti:

Kewin 19 yaşına girdiğinde bir magus olduğunu öğrenir.İnanışlara göre maguslar dünyayı iblislerden korumak için görevlendirilmiş yarı insan doğaüstü varlıklardır.Türünü tanımak için çocukluk askı rose ile inverary şatosuna giden kewin burda birçok entrika ve kumpas ile karşılaşır.Odin yanlısı yönetim kıyameti başlatma niyetindedir.Ve kewin'ın tüm bunları durdurmak için çok kısa bir zamanı vardır

Örnek çalışmalarınızı bu konuda yada özel mesaj ile benimle paylaşırsanız çok sevinirim iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fizibilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fizibilit

Öğrenci (Grafik) / Kilis

Alt 08-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iletişim bilgilerine mailini eklersen yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
fizibilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fizibilit

Öğrenci (Grafik) / Kilis

Alt 08-09-2010 #3
Bu mesajdan alıntı yap

subliminal

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 08-09-2010 #4
profilime gerekli eklemeleri yaptım yardımların için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Crysanıa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crysanıa

Grafiker / Bursa

Alt 09-09-2010 #5
Ben birkaç yıla kadar çok sayıda fantastik-kurgu roman okurdum mesela ejderha mızrağı serisinin kapak tasarımcısı elmore un tasarımları benim çok hoşuma gider kara kalem çizimlerimdede fantastik tarz çalışırım. Sen de kapak öyle bişi mi olsun istiyorsun ?
Bu mesajdan alıntı yap

subliminal

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 09-09-2010 #6
En başlardaki düşüncem o tarzdı işin açıkçası ama gerekli yeteneğim yok ne yazık ki yardım edecek birinide bulamadım yardımcı olursan çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap

subliminal

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 09-09-2010 #7
yardımcı olmaya çalışan herkese tekrar tesekkurler bu arada
Bu mesajdan alıntı yap
aykutysl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykutysl

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 15-09-2010 #8
Konu ve özetten anlaşıldığı üzere bu kapakta gri ve siyah baskın olmalı. Doğaüstü karakterler iblisler vb. kullanılırsa daha iyi olur diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap