Kitap Kapağı (Ambalaj Tasarımı)

Ambalaj Tasarımı - Kitap Kapağı (Ambalaj Tasarımı) ...

Alt 25-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu yıl 2 yıllık grafik 1.sınıftayım. 8 sene önce mezun oldum. Bazı şeyleri unutmuşum. Bir ödev verildi. kitap kapağı ambalaj tasarımı. Örnekler var mı bu konuda? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

West isimli Üye şimdilik offline konumundadır

West

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siteyi incelerseniz bir sürü kitap kapağı tasarımı var. ambalaj tasarımı ile kitap tasarımı arasındaki bağ nedir onu anlamadım ben.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-10-2008 #3
Arkadaşlar bu yıl 2 yıllık grafik 1.sınıftayım. 8 sene önce mezun oldum. Bazı şeyleri unutmuşum. Bir ödev verildi. kitap kapağı ambalaj tasarımı. Örnekler var mı bu konuda? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ben yukarıdaki yazmış olduğunuz mesajdan hiç bir şey anlayamadım. Nasıl oluyorda 1. sınıfta olduğunuz halde 8 yıl önce mezun oluyorsunuz?

Ayrıca kitap kapağı mı ambalaj tasarımı mı soruyorsunuz? Bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 26-10-2008 #4
sevgili volkana katılıyorum :S
Türkçemizi lütfen düzgün kullanalım yoksa laf kalabalığından başka bir işe yaramayacak ve sonuç alamayacağız...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-10-2008 #5
Arkadaşlar 8 yıl önce lise(grafik) bölümünden mezun oldum. Bu yıl grafik(myo) 1.sınıftayım.

Bana bu ödevi veren hocayla bir kez daha konuşmak zorundayım. Anlatamayan o çünkü. Cevap yazdığınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ambalaj, kapağı, kitap, tasarımı