Kitap Kapağı Çalışmam(Önder Aytaç'ın Kitabı için)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Çalışmam(Önder Aytaç'ın Kitabı için) ...

Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Dosya19

Alt 20-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazar, Akademisyen, Emniyetçi, TV Programcısı, Yorumcu, Analist Doç.Dr. Önder AYTAÇ'ın yeni çıkacak kitabının tanıtımını twitterde yapıyordu ben de kendimce Kitap Kapağını versiyon olarak hazırladım kendisine ilettim. Oldukça beğendi..Tabi kitap baskıya bildiğim kadarı ile girmiş olduğu için yayıncının hazırladığı kapak kullanılacak Kitap Kapağı Çalışmam(Önder Aytaç'ın Kitabı için)Kitap Kapağı Çalışmam(Önder Aytaç'ın Kitabı için) Benim çalışmam ise amatörce ve bir hobi olarak hazırladım..

İLK RESİM ORJİNAL YAYINEVİNİN KİTAP KAPAĞI DİĞERLERİ KENDİ ÇALIŞMALARIM...

=============================

BUNLAR DA KENDİ ÇALIŞMALARIM

NOT: KİTAP İÇERİĞİ , PKK'nın ŞEHİR YAPILANMASI ÖRGÜTÜ ve PKK'yı yöneten BEYİN TAKIMI ÖRGÜTÜ KCK'yı DEŞİFRE EDİYOR VE PİSLİKLERİNİ ANLATIYOR...KİTAP ANTİ-PKK İÇERİKLİ BİR KİTAPTIR
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gelişime açık çalışmalar, ileride daha iyi işler çıkaracağınıza işaret ediyor...

orjinal kapak tasarımı çok iyi, sizin hobi olarak yaptığınız tasarımlar, evet amatörce kalmış biraz. kitap kapağında zemin ve font seçimleri çok önemli...
Bu mesajdan alıntı yap
Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 22-10-2011 #3
Ben çalışmaları hobi olarak yapıyorum..Zaten profesyonel hiç değilim...Bugüne kadar bir kaç kapak denemem oldu..Önder Aytaç ağabeyi sevip saydığım hürmet ettiğim için böyle bir çalışma yapayım dedim..İşin ehli profesyonel arkadaşların yapıcı eleştirilerini alayım kendime ayna tutayım diye buraya ekledim..Zaten Önder ağabeye ilk etapta twitterda sunmuştum..Yaptığım değişik çalışmaları medya dünyasından değişik yazarlara zaman zaman değişik çalışmalarımı sunuyorum eleştirilerini alıyorum..Özellikle çok çok istifade ettiğim www.grafikerler.net sitesine, forumuna bana göre okuluna ilgili bölümlere amatör çalışmalarımı ekliyorum görüşlerini alıyorum. Afiş, Wallpaper,Kitap kapağı hazırlamak bende amatörce bir hobi.. Zaman zaman bildiklerimi unutmamamk, stres atmak için çalışmalar yapıyorum..Tıpkı amatörce de olsa müzikle uğraşanlar, resimle uğraşanlar vb gibi.Zaten kendi mesleğim de grafikerlik falan hiç değil.. Zaten bu foruma çalışmalarını ekleyenler de buradaki ustalardan YAPICI ELEŞTİRLER ALMAK KENDİLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN ekliyorlar.. Ama zaman zaman bazı grafikerlikle alaksaı olmayan tipler laf sokup , hakaret edip, yapıcı eleştiri yerine en hafifinden küçümseyerek moral bozucu yazılar yazıp çıkıyorlar...Onların lafının ehemmiyeti yok zaten..MÜHİM OLAN GRAFİKERLİĞİ MESLEK EDİNMİŞ KİŞİLERİN YAPICI YOL GÖSTERİCİ ELEŞTİRİLERİ..

memoli4646 kardeş gibi arkadaşların yapıcı eleştirilerine teşekkür ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aytac, besnili, kitapikapağı, önder