Kitap Kapağı Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Çalışmam ...

Kitap Kapağı Çalışmam
graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Kitap Kapağı Çalışmam

Alt 28-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.

Kitap Kapağı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 28-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk olarak mavi rengin albenisi çok düşüktür ve soğuktur.
Ön yüzde kullandığın kitap ismi ve yazar karakterlerinin aynısını sırttada kullanırsan sanıyorum daha derli toplu görünür. Arka yazı çok büyük. arka rezim kapak ile renginden dolayı çok uyumsuz. Ayrıca hiç bir yerde perspektif yokken burada perspektif kullanman dengeyi bozmuş. Birde sanki kesim payları verilmemiş gibi duruyor çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 28-08-2008 #3
Teşekkürler yorum için öncelikle.Eleştirilerinde haklısın fakat perspektif olayını sadece imajlara şekil vermek olarak görmemeli.Perspektifler bile kimi zaman birşeyler ifade etmeli diye düşünüyorum.Burada mahkum olan bir insanın yok oluşu havasını yaratmak istedim.Farklı bir boyut tabii.Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Alt 29-08-2008 #4
sol alttaki yazıyı küçük kullan düz yazı tavsiye derim çok sırıtmış oratada.... bence arka kapak için birazdaha üstünde çalış... ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
otytaner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otytaner

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #5
Usta şu spot ışıklar yerine daha doğal bişeyler kullansan ayışığı gibi. Çok yapmacık durmuş sanki. Ama genel olarak güzel göründü bana.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, kapağı, kitap