Kitap Kapağı Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Çalışması ...

Kitap Kapağı Çalışması
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Kitap Kapağı Çalışması

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap Kapağı Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
* Gecenin sessizliğı ? ne demek Kitap Kapağı Çalışması i harfi daha bir anlam katabilir.
* Çapanın dekupesinde ve dpi(çözünürlükte) problem var.
* Çapanın etrafından geçirdiğin mavi çizgiyi daha düzgün çizmelisin...
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #3
Açtıgınız konularda başlığa konunun ne oldugunu yazınız buda demek oluyor ki kitabın ismini yazmanız gerekiyor yoksa uyarı alırsınız ..

Kapaga gelirsek renk seviçimi ve sadeliğini sevdim.. Bence güzel bir çalışma olmuş emeğinize.. ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #4
* Gecenin sessizliğı ? ne demek Kitap Kapağı Çalışması i harfi daha bir anlam katabilir.
* Çapanın dekupesinde ve dpi(çözünürlükte) problem var.
* Çapanın etrafından geçirdiğin mavi çizgiyi daha düzgün çizmelisin...
Kolay gelsin.
Teşekkür edıyorum Kitap Kapağı Çalışması yorumların ıcın çapa'nın ustundekı mavı cızgı bır cızımden ibaret degıldır.bir harftir.yanlızca rengınde oynanmıstır ayrı bır layer'de acılmıstır.kıtap yazarının soyadının baş harfıdır.(CHATTAM)eksikler noksanlar bulunmaktadır. Bakış acına saygı duyuyorum,Teşekkür ediyorum, Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #5
Açtıgınız konularda başlığa konunun ne oldugunu yazınız buda demek oluyor ki kitabın ismini yazmanız gerekiyor yoksa uyarı alırsınız ..

Kapaga gelirsek renk seviçimi ve sadeliğini sevdim.. Bence güzel bir çalışma olmuş emeğinize.. ellerinize sağlık
Öncelıkle uyarınız için Teşekkür ediyorum,Değerli yorumlarınız içinde ayrı bir teşekkür gonderıyorum saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #6
Teşekkür edıyorum Kitap Kapağı Çalışması yorumların ıcın çapa'nın ustundekı mavı cızgı bır cızımden ibaret degıldır.bir harftir.yanlızca rengınde oynanmıstır ayrı bır layer'de acılmıstır.kıtap yazarının soyadının baş harfıdır.(CHATTAM)eksikler noksanlar bulunmaktadır. Bakış acına saygı duyuyorum,Teşekkür ediyorum, Saygılarımla...
Font hatası demek istemiyorum ama bu daha çok bir çizim gibi duruyor..Yazarın baş harfi olmasını tabiki görebiliyorum ama bu harfin kötü bir dekupe sonucu yaratılmış gibi durmasıda itici duruyor.
Aşağıya ekledim.
Kolay gelsin.

Kitap Kapağı Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
dragonking isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dragonking(34)

Grafiker / Ankara

Alt 20-04-2009 #7
Bu çalışmanın yeri burası değil burası afiş bölümü
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #8
Creedwar'ın yaşadığı karmaşaya hak veriyorum üzülerek. Yazarın adıyla o kadar çok oynama var ki... adı olmaktan çıkarmış. Bir an kitap adı nerede, aaa bu yazarmış vs. gibi çelişkler ve karmaşalar yaşadım... bence kitap ve yazar ismiyle denge kurmalısınız. Gecenin sessiziği.... yaarın adının hemen üstünde. sürekliliği isim sağlayınca tuhaf oluyor.Bence metinlere biraz el atın Kitap Kapağı Çalışması kapak anlaşılmazsa, kitap korkutucu olur; anlaşılmaz kitaplar sevilmez çünkü çoğunlukla. Kitabın arka kapağını da görürsek daha iyi olur. Konunuz yanlış yerde ve ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #9
Creedwar'ın yaşadığı karmaşaya hak veriyorum üzülerek. .
Kitap Kapağı Çalışması peki öyle olsun
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #10
üzüldüğüm konu sana hak vermek değil Kitap Kapağı Çalışması aslında çalışma çok güzel ve bu hatalara maruz kalmamalı Kitap Kapağı Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları