Kitap kapağı (can sıkıntısından)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap kapağı (can sıkıntısından) ...

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir akşam can sıkıntısından yapılan kitap kapağı. acımasız yorumları beklerimKitap kapağı (can sıkıntısından) bende bu kapakta bazi hataları görüyorum, sizin yorumlarınızdan sonra değişıklik yapılacak...

Düzenlendikten sonra:

Kitap kapağı (can sıkıntısından)Kitap kapağı (can sıkıntısından)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
can sıkıntısı neler yaptırıo insana Kitap kapağı (can sıkıntısından)
bide sıkılmasa neler çıkcak.......
Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2008 #3
Renklerde uyumsuzluk olmuş
Kadının bakış yönü başka resim varsa değiştirilmeli
Yeşil çok cırtlamış

yinede can sıtıntısına göre iyi çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2008 #4
ilk gözüme carpan yesil cerceve olmamıs cercevesiz bıraksaydın daha güzel olurdu bide o yaslı teyzem çokmu kenarda kalmıs Kitap kapağı (can sıkıntısından) birde arka kapakta o beyaz sayfayı ortalasaydın yani tamamen kaplamasaydı cok daha güzel olabilirdi nacizane fikrim ama her zaman senin tasarımlarını begenmisimdir emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 14-05-2008 #5
evet yeşil çerçevede hemfikiriz.
gayet güzel...
Bu mesajdan alıntı yap
Deadworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deadworld

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-05-2008 #6
gayet hos gorunuyo burdan tebrıkler basarıların devamını beklerım
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-05-2008 #7
Renklerde uyumsuzluk olmuş
Kadının bakış yönü başka resim varsa değiştirilmeli
Yeşil çok cırtlamış

yinede can sıtıntısına göre iyi çalışma
peki...yeşil yapraklar hangi mevsime göre olması gerekiyor? ona göre oynama yaparım...bana göre yeşl yapraklar, boyütünü bakınca resim orijinal halde gördün, yaptım yani,ilkbahar havası. ilk bahar için yapraklar koy yeşil olamazlar...kadının bakış yönü - düşünce ve bakarsınız hayatımın romanı yazıya bakıyor...çok yaşamış şeyler...bir ihtiyar insanala oturursunuz sohbet etmeye belki fark edersiniz onların bakışları, gözleri içine bakarsınız...ama başka beğendiğim resim bulursam kesenlikle değiştirecem denemek için...yorumlarınız almak için. renklerlerde tam neresi uyumsuzluk var? arka kapak zemin olarak mı? evet orda bende göriyorum uyumsuzluk...

Text yazıları ortalanmış, tereleme kullanımış, ilk önce yazı tam ortada duruyorlar soldan sağadan yaklaşık 3 sam iç pay verdim..ama font küçük göründü 1 sm kadar iç payları aktardım. yazı da satır arası boşluk beni de rahatsız ettı...paragrafbölmesi orijinal hali... Çerçeve? olur kaldırabilirim...yada üzerinde kaç değişiklik yapabilirim

Çok teşekkür ediyorum.

saygılar

iyi çalışmlar
Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2008 #8
peki...yeşil yapraklar hangi mevsime göre olması gerekiyor? ona göre oynama yaparım...bana göre yeşl yapraklar, boyütünü bakınca resim orijinal halde gördün, yaptım yani,ilkbahar havası. ilk bahar için yapraklar koy yeşil olamazlar...kadının bakış yönü - düşünce ve bakarsınız hayatımın romanı yazıya bakıyor...çok yaşamış şeyler...bir ihtiyar insanala oturursunuz sohbet etmeye belki fark edersiniz onların bakışları, gözleri içine bakarsınız...ama başka beğendiğim resim bulursam kesenlikle değiştirecem denemek için...yorumlarınız almak için. renklerlerde tam neresi uyumsuzluk var? arka kapak zemin olarak mı? evet orda bende göriyorum uyumsuzluk...

Text yazıları ortalanmış, tereleme kullanımış, ilk önce yazı tam ortada duruyorlar soldan sağadan yaklaşık 3 sam iç pay verdim..ama font küçük göründü 1 sm kadar iç payları aktardım. yazı da satır arası boşluk beni de rahatsız ettı...paragrafbölmesi orijinal hali... Çerçeve? olur kaldırabilirim...yada üzerinde kaç değişiklik yapabilirim

Çok teşekkür ediyorum.

saygılar

iyi çalışmlar
Arkadaki yazıları öyle ayrılmasa daha güzel olur.

Alttaki zemin duotone yada double ton çalışılabilir.
Yeşil sarı siyah kombinasyonunda

Kadının bakışındaki düşünceniz güzel duruşuda hayatımın romanına uyuyor ama yine de tasarım olarak uyuşmuyor gibi belki de alttaki renktendir.

Saygılarımla
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #9
bence gayet hoş olmuş hele ki can sıkıntısı çalışmasına göre baya iyiKitap kapağı (can sıkıntısından) bende arkadaşlarla hemfikirim yeşil çerçeve konusunda.. başarılar diliyorum iyi çalışmalarKitap kapağı (can sıkıntısından)
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-05-2008 #10
Arkadaki yazıları öyle ayrılmasa daha güzel olur.

Alttaki zemin duotone yada double ton çalışılabilir.
Yeşil sarı siyah kombinasyonunda

Kadının bakışındaki düşünceniz güzel duruşuda hayatımın romanına uyuyor ama yine de tasarım olarak uyuşmuyor gibi belki de alttaki renktendir.

Saygılarımla
İyi çalışmalar

arkadaki zeminKitap kapağı (can sıkıntısından) layer olarak görürsünüz çok çaba harcadım bunu ortaya çıkartamıs için..ama yine de gradient yardımıyle bakabilirim..siyah pek kullanmak istemiyor renk olarak çok koyü olacak eminim..onun için...bence, ama yine de bence açık renkler gradient kullanması gerekiyor, amacım arka kapaktaki zemin ön kapaktaki duvar renginı, yaklaşık bile olsa, getirmesi. renk uyumsuzluk ordaKitap kapağı (can sıkıntısından) evet kadın uyuşmayabilir, amacım da o zaten uyumamısı, yani sanki ön plana çıkması için. nasıl anlatiyim, baktığınız zaman arka fon eski evler boya çatlamış, ve bayan - ihtiyarlanmış yani arka zemin sanki ifade etmesi lazim ''neler geçtı neler yaşanmış'' çünkü kitabta baş rölde bu bizim bayan (tabi onun foto değil bu) ama reng tonu üzerinde değişiklik yapabilirim...deniz mavisinden tam yeşil yada sarı - kahve rengi tonları uygulabilirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kitap