Kitap kapağı için Lütfen yardım arkadaşlar...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap kapağı için Lütfen yardım arkadaşlar... ...

Hypnoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Ben fantastik bir cocuk romanı kapağı hazırlamaktayım. Kapakta özellikle 2 tane bayan portresi mevcut. İstediğim portrelerin fotoğraflarını aldım ancak bu aşamadan sonra bunların illistrasyonunu yapma konusunda kafam karıştı daha doğrusu ikiye ayrıldı. Ya portleri fotoğraftan bakarak suluboya yada akrelik boya ile illistre etmek yada direk photoshop ta illistre etmek ki benim ilk defa yapıcak olduğum bu zaten. Ne yapmalıyım ve neler kullanmam gerekli.? Bu konuda yardım ederseniz çokk makbule getcek..Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 08-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya neden hiçbişey yok
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2008 #3
öncelikle bi porter görseydik bir de neden fantastik bir cocuk romanı kapağı nda bayan portresi :/
aklım karıştı.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Hypnoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2008 #4
romanın konusunda 2 ana karakter var..2side female..2side melek..o yüzden kitap kapagında 2 karakter icin uyarlanmıs yüz resmi koymayı düsünüorum..sizlere danıstıgım konuda bilgi verebilirseniz cok sevenirim..özellikle illistrasyon konusunda deneyimle arkadaslar...kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2008 #5
Bu iş için en iyisi illustrator programı. Diğer vektörel programlarla yada photoshopta da yapabilirsin. Ama program sadece bir araçtır. Böyle birşey çizebilmek için yetenekli olman gerekir. Yoksa kuruboyayla yapsanda olur.
Bu mesajdan alıntı yap
fgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fgrafik

Grafiker / Sivas

Alt 30-03-2013 #6
çizim yeteneğin iyi ise el çizimi yap daha sonrasında taratıp photoshop desteği verirsen leziz bir görsele ulaşırsın biraz ugraşman gerekecek fakat emek olmadan yemek olmaz bir arkadaşımız size illüstratörde önermiş buda bir tercih ancak programı iyi zamanda iyi yerde kullanırsan işe yarar benim sana yardımcıı olabilecegim bu kadar canım arkadaşım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaşlar, icin, kapağı, kitap, lütfen, yardım